✯ Vánoční nákupy -10% ✯
✯ Vánoční nákupy -10% ✯
Kód kupónu
TAJN8927
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Brio WORLD 33500 Speciální vláčková edice 2018

Brio WORLD 33500 Speciální vláčková edice 2018

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
339 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240513

Brio WORLD 33500 Speciální vláčková edice 2018
Stejně jako každý rok vyvinula firma BRIO i v roce 2018 opět velmi zvláštní lokomotivu!

Není to normální lokomotiva na hraní, jako všechny ostatní, je to lokomotiva z limitované edice Special Edition 2018, se kterou si můžete hrát, ale je to i sběratelský kousek. Stiskněte tlačítko na lokomotivě, abyste uvolnili náklad. Vlak BRIO také přináší nákladní tankerový vagon ze dřeva v odpovídajícím provedení.

Podrobnosti:
  • Rozměry: cca 15,6 x 3,4 x 4,9 cm
  • Věk: Od 3 let

Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Brio WORLD 33500 Speciální vláčková edice 2018
339 Kč