Brio World 33840 Nástupiště s vlastním hlášením

Brio World 33840 Nástupiště s vlastním hlášením


Cena
482 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A240547

Brio World 33840 Nástupiště s vlastním hlášením
Kdo říká, že není zábavné čekat na vlak?

Tato skvělá stanice obsahuje mimořádně populární funkci Record & Play značky BRIO. Stiskněte tlačítko a začněte mluvit - a pak můžete poslouchat, co jste řekli, stisknutím druhého tlačítka. "Zkouška, zkouška! Kdo chce ohlásit následující vlak?"

Podrobnosti:
  • Rozměry: cca 15,4 x 12,7 x 11,2 cm
  • Baterie: 2x LR44 (součástí)
  • Díly: 2
  • Věk: od 3 let

Příslušenství

Cena
206 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Naše nejprodávanější

Brio World 33840 Nástupiště s vlastním hlášením
482 Kč
Top značky