BRIO® WORLD Policejní člun se světlem a zvukem 33820

BRIO® WORLD Policejní člun se světlem a zvukem 33820


Cena
436 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207842

BRIO® WORLD Policejní člun se světlem a zvukem 33820
Tů, tůt! Policejní člun se spodní částí ze dřeva jede bouří, aby zachránil člun, který se dostal do ohrožení.

Naštěstí všechno dobře dopadne a Ty můžeš rychle vyjet k příštímu zásahu, abys chytil zloděje v rychlém člunu. Zapni sirény a varovná světla a začni pronásledovat!

Robustní policejní člun ze dřeva a umělé hmoty, který je součástí Brio World. Člun má světelné a zvukové efekty, střechu, která se dá otevírat a místo na dvě figurky. S jedním přátelským policistou.

Podrobnosti:
 • se světlem a zvuky
 • Obsah: 2 díly (1x člun, 1x figurka)
 • Baterie: 2x LR44 (součástí)
 • Rozměry: 12,8 x 5,8 x 5,8 cm
 • Věk: Od 3 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
  Baterie by měly být vyměňovány jen dospělými. Používejte jen baterie stejného typu. Nepokoušejte se dobíjet baterie, které nejsou nabíjecí. Dobíjecí baterie se smí dobíjet jen za dohledu dospělého. Nikdy nepoužívat různé typy baterií. Nemíchat staré a nové baterie. Baterie vkládat se správnou polaritou. Vybité baterie prosím hned z hračky vyndat. Svorky nesmí být zkratovány. Pokud se hračka po delší dobu nepoužívá, vždy prosím baterie vytáhnout. Vybité baterie a vyřazené elektrické a elektronické výrobky odevzdat na patřičném sběrném místě. Tyto výrobky nesmí být vyhozeny do domácího odpadu. Hračku chránit před vlhkem a mokrem.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® WORLD Policejní člun se světlem a zvukem 33820
  436 Kč
  Top značky