BRIO® WORLD set nákladní vlak s jeřábem 33878

BRIO® WORLD set nákladní vlak s jeřábem 33878

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 ks k dispozici!
717 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240519

BRIO® WORLD set nákladní vlak s jeřábem 33878
Vyzdvihnout a naložit!

Postav a sozšiř si svůj svět BRIO s touto startovací sadou nákladního vlaku s jeřábem. Souprava je plná strojů - nákladní jeřáb, nákladní automobil, lokomotiva s klapkou a přívěs s nákladem. Nechybí ani varovný signál, strom a malá hora, skrz kterou můžete uhánět vlakem. Zvedněte jeřábem náklad z nákladního auta, otočte jeřábem a vyložte náklad na vagon. Perfektní pro všechny produkty značky BRIO World.

Podrobnosti:
  • Rozměr: cca 66,6 x 59 cm
  • Dílů: 19
  • Věk: Od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO® WORLD set nákladní vlak s jeřábem 33878
717 Kč
Top značky