BRIO® WORLD Železniční magnetický jeřáb 33866

BRIO® WORLD Železniční magnetický jeřáb 33866

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
332 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207872

BRIO® WORLD Železniční magnetický jeřáb 33866
Plně naložený vlak se blíží. Zvedni náklad jeřábem. Zvládne skutečně těžké náklady.

Otoč jeřáb, sniž rameno a zvedni náklad pomocí magnetky na nákladní vagón pro další přepravu. A už přichází další nákladní vlak.

Moderní verze malého magnetického jeřábu od Brio pro napínavé hraní se železnicí.

Zvedání a překládání nákladu. Náklad má magnet a je vyroben ze směsi materiálů ze dřeva a detailů z umělé hmoty. Vhodné k Brio World.

Podrobnosti:
 • Obsah: 2 díly (1x jeřáb, 1x náklad)
 • Materiál: dřevo, umělá hmota
 • Rozměr: ca. 12,8 x 12,5 x 9 cm
 • Věk: Od 3 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® WORLD Železniční magnetický jeřáb 33866
  332 Kč