BRIO Žlutá sklápěčka 30373

BRIO Žlutá sklápěčka 30373

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 682 Kč
568 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 114 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A173025

BRIO Žlutá sklápěčka 30373
Pojď si hrát. Dobrá velikost, měkká umělohmotná kola a funkční sklápěčka jsou ideální pro malé ruce. Posadíš řidiče do vozu, zvedneš náklad a jedeš na statek.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 30373
 • Od 18 měsíců
 • Příslušenství

  Cena
  673 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Žlutá sklápěčka 30373
  MOC¹ 682 Kč
  568 Kč