Britax nánožník pro kočárky B-Agile a B-Motion Plus Black

Britax nánožník pro kočárky B-Agile a B-Motion Plus Black


Cena
740 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A202556

Britax nánožník pro kočárky B-Agile a B-Motion Plus Black
Teplo a ochrana na cestách
Díky nánožníku se Vaše dítě bude ve svém kočárku cítit jako v bavlnce. Ochrání jej před větrem a chladem.
Nánožník je opatřen zipem, který lze snadno otevřít, vaše dítě může tedy snadno vylézt ven z kočárku a nalézt zpět, aniž by bylo nutné nánožník zcela odstranit.
Rozkládací clona poskytuje při nepříznivém počasí dodatečnou ochranu. Reflexní bezpečnostní pásy zároveň zajišťují lepší viditelnost a bezpečnost na silnici.
Vhodný pro kočárky B-Agile 3, B-Agile 4, B-Agile 4 Plus, B-Motion 3, B-Motion 4 a B-Motion 4 Plus.

Vlastnosti výrobku:
  • Ochrana proti větru a chladu
  • Se zipem.
  • Rozkládací clona
  • Reflexní prvky pro lepší viditelnost

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Naše nejprodávanější

Britax nánožník pro kočárky B-Agile a B-Motion Plus Black
740 Kč
Top značky