Britax Römer Advansafix III SICT 2018 Wine Rose

Britax Römer Advansafix III SICT 2018 Wine Rose

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
  • Britax Römer Advansafix III SICT 2018 Moonlight Blue

6.990 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A248508

Britax Römer Advansafix III SICT 2018 Wine Rose
Třída 1/2/3, Nosnost: 9 - 36 kg, věk: od ca. 9 měsíců do 12 let

Naše nová autosedačka pro malé děti, které ještě vyrostou: Advansafix III SICT pro děti od 9 kg do 36 kg. Díky pětibodovému pásu jsou malé děti do 18 kg bezpečně na cestách. Pro větší děti, které jsou připásány tříbodovým pásem, nabízí SecureGuard extra čtvrtý kontaktní bod, který drží klínový pás v optimální pozici. Sedačka disponuje také odnímatelným SICT, který zajišťuje extra ochranu v případě bočního nárazu. Vícekrát polohovatelná poloha na sezení - pro všechny věkové třídy do 36 kg. To je pro nás pokrok po stránce bezpečnosti a pohodlí pro Vaše dítě, které ještě roste.

Highlights:

Více bezpečnosti pro každý věk
Advansafix III SICT byl vyvinut, aby jezdilo Vaše dítě velmi bezpečně - od 9 měsíců do 12 let. Přitom Advansafix III SICT spojuje řadu pokrokových bezpečnostních technologií, které daleko překonávají zákonné požadavky. Proto můžete být naprosto v klidu. V případě nárazu zmenšuje Isofix se systémem proti překlopení pohyb dítěte vpřed. Tím je omezeno nebezpečí zranění hlavy a týlu. Současně skýtá sedačka extra ochranu v případě bočního nárazu prostřednictvím technologie SICT. Když dítě povyroste a již není zajištěno pětibodovým pásem, pomůže SecureGuard udržet klínový pás tříbodového pásu v optimální poloze.

Pro děti od 9 do 36 kg
Advansafix III SICT roste s Vaším dítětem, protože se dá používat pro děti od 9 do 36 kg. Po autosedačce - vajíčku nepotřebujete proto další autosedačku. A když Vaše dítě vyroste, zaměníte jednoduše integrovaný pětibodový pás (do 18 kg) za tříbodový pás (do 36 kg). Náš SecureGuard poskytuje extra ochranu díky optimální poloze klínového pásu.

Pohodlí pro všechny věkové třídy
Pohodlí Vašeho dítěte je klíčové kvůli pohodovým jízdám autem. A když děti rostou, mění se také jejich potřeby. Ať už 9 měsíců nebo 12 let - Advansafix III SICT se přizpůsobí potřebám Vašeho dítěte. Pro děti různého věku se dají nastavit různé klidové polohy. Díky tomu a díky polstrovaným bočnicím máte jistotu, že je dítě bezpečně a pohodlně na cestách.

Detaily:

Možnosti montáže Isofix a Top Tether (třída 1) / kompatibilní s Isofixem (třída 2/3)
Každé auto je jiné. Proto je tak těžká 100% bezpečná montáž v autě. Proto se Britax podílel na vývoji Isofixu - speciálního upevňovacího systému, který se nachází téměř ve všech autech. Co je tak výjimečné na Isofixu? Spojuje autosedačku bezpečně a pevně s autem. Když autosedačku montuje více lidí, minimalizuje se chybovost.

Speciální nároky na Advansafix III SICT: Bezpečná montáž autosedačky je ukončena teprve tehdy, když se používá Top Tether (doplňkový pás), protože ten zajistí optimální stabilitu.

Lépe chráněno díky zádové opěrce
Autosedačky se zádovou opěrkou chrání dítě trojím způsobem - skořepina chrání Vaše dítě od hlavy k bokům, zejména v případě bočního nárazu. Současně se stará horní a spodní vedení pásu o to, že pás auta sedí na správném místě a polstrovaná opěrka hlavy nabízí bezpečnost a pohodlí pro hlavičku a krk Vašeho dítěte.

Dobře chráněn pomocí našeho pětibodového pásového systému
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

SecureGuard
SecureGuard pomůže lépe chránit citlivou břišní oblast staršího dítěte - díky extra 4. upevňovacímu bodu tříbodového pásu auta (vyvinut pro dospělé). Díky optimální pozici klínového pásu přes kyčle dítěte snižuje SecureGuard síly, které působí při frontálním nárazu až o 35%* a současně ponechává dítěti dostatek volnosti pohybu za jízdy. (* Interní testy Britaxu s Q6-Dummy, který odpovídá tělesné výšce a hmotnosti průměrného šestiletého dítěte.)

Vylepšená ochrana při bočním nárazu - SICT technologie
V případě bočního nárazu je Vaše dítě nejlépe chráněno díky technologii ochrany proti bočnímu nárazu (SICT). Síly, které vznikají v případě bočního nárazu, jsou odváděny od dítěte, a zároveň jsou tlumeny. Aby bylo Vaše dítě optimálně chráněno, měli byste používat SICT vždy jen na té straně, která je vedle dveří auta.

Mnohé ergonomické polohy
Jízda autem by měla být pro dítě co nejpohodlnější. Proto byl Advansafix III SICT vyvinut se 3 polohami na sezení, které se dají snadno nastavit - pro pohodovou jízdu dítěte.

V-Tether: dvojité ukotvení pro ještě více stability
Uklidňující: Díky dvěma ukotvujícím bodům nabízí V-Tether ještě více stability a bezpečnosti pro Vaše dítě než běžný Top Tether. V-Tether zabrání otočení sedačky a současně minimalizuje pohyb dítěte vpřed v případě nárazu. Navíc se jeho prošitý vzor postará o to, že se kontrolovaně postupně rozbíjí a přitom minimalizuje síly, které působí při frontálním nárazu.

Pěkně patentované - Britax Römer systém proti převrácení
Při nehodě minimalizuje patentovaný systém proti převrácení pohyb autosedačky vpřed a směřuje síly převážně dolů. Tím je síla při srážce ztlumena polstrováním autosedačky a současně je omezeno nebezpečí zranění hlavy a týlu.

Speciální polstrování ramen - pro optimální držení
V případě čelního nárazu by se Vaše dítě pohybovalo vpřed. Speciální polstrování ramen udrží dítě pevně v autosedačce a zajistí, že je slabý krk dítěte velmi dobře chráněný. A přerozdělují síly, které vznikají při čelním nárazu, rovnoměrně na ramena a hruď.

Nastaveno v mžiku: opěrka hlavy a pásy
Polstrovaná opěrka hlavy a pásy se dají snadno ručně nastavit, aby odpovídaly velikosti dítěte. Než namontujete autosedačku ve svém autě, zkontrolujte, zda je opěrka hlavy ve správné poloze - přímo nad rameny Vašeho dítěte.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy
Snadno polohovatelná opěrka hlavy byla speciálně vyvinuta pro starší děti, které jsou v autosedačce připásány tříbodovým pásem. Opěrka hlavy se dá jednou rukou zcela snadno nastavit do správné polohy - přímo nad rameny dítěte. Dokonce i když sedí dítě v autosedačce.

Odnímatelný potah lze snadno vyčistit
Někdy je to na ulici docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Bez nutnosti vyvlékání pásů. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a se dá vyjet.

Technické detaily:
  • Instalace: Po směru jízdy od 9 do 36 kg
  • Rozměry (V x Š x H): 56 - 82 x 47 x 54 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Britax Römer Advansafix III SICT 2018 Wine Rose
6.990 Kč