Sbírejte babypoints!
Sbírejte babypoints!
Dnes až
10x více bodů!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Britax Römer Advansafix IV M Moonlight Blue
Varianta:
  • Britax Römer Advansafix IV M Moonlight Blue
  • Britax Römer Advansafix IV M Cosmos Black 2020
  • Britax Römer Advansafix IV M Burgundy Red

Cena
7.655 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A292577

EAN: 4000984165838

Britax Römer Advansafix IV M Moonlight Blue
Skupina 1/2/3, hmotnost: 9 až 36 kg, věk: od přibližně 9 měsíců do 12 let

Advansafix IV M roste s vaším dítětem - od 9 do 36 kg. Funkce jako je EasyRecline nabízí větší pohodlí pro malé i velké děti. Díky funkci FLIP & GROW můžete pomocí několika jednoduchých kroků přepínat mezi integrovaným 5bodovým pásem a 3bodovým pásem vozidla když vaše dítě povyroste. To je nejen pohodlné pro děti, ale také pro rodiče.

Jednoduše jistě a to každý den
Bezpečnost vašeho dítěte je pro nás důležitá. Proto Advansafix IV M zajišťuje, že vaše dítě je vždy dobře chráněno. Pokud své dítě připoutáte 3bodovým bezpečnostním pásem vozidla, bude držet SecureGuard břišní pás v optimální poloze nad pánevní kostí, což snižuje riziko poranění břicha. Kromě toho snižují hluboké, měkce polstrované boční podhlavníky a opěrka hlavy ve tvaru písmene V riziko zranění vašeho dítěte v případě bočního nárazu.

Kvalita - vyrobeno v Německu
Bezpečnost všech dětí je motor, který nás každý den pohání. Aby byla zaručena nejvyšší možná kvalita, je celá proces vývoje produktu prováděn pod jednou střechou - od počáteční nápad až po hotovou dětskou sedačku. Nastavili jsme náš standard vyšší, než stanoví zákon, a testujeme naše dětské sedačky pravidelně v našem nejmodernějším zařízení pro nárazové zkoušky. Takže si můžete být jisti, že bezpečnost vašeho dítěte u nás je vždy v nejlepších rukou.

Vlastnosti produktu:

Systém Britax Römer Pivot Link
V případě nehody náš patentovaný systém Pivot Link Isofix snižuje pohyb dětské sedačky vpřed a převážně řídí síly dolů. Síla nárazu je prostřednictvím polstrování autosedačky odlehčena a riziko poranění hlavy a krku je výrazně sníženo.

EasyRecline
EasyRecline je vhodný pro všechny věkové skupiny a umožňuje polohovat sedačku do tří pohodlných poloh sezení. A to i v případě, že vaše dítě sedí na sedadle a aniž by se musel znovu nastavovat horní postroj Top Tether – velmi pohodlné pro dítě a rodiče.

Systém 5bodových pásů
Jsme přesvědčeni, že 5bodový systém pásů je nejlepší k ochraně vašeho dítěte v autosedačce. Protože to zajišťuje vaše potomky optimálně v ochranné skořápce sedadla. V případě kolize rozděluje systém pásů síly, které působí v případě nárazu, do 5 bodů a zmírňuje je: na ramenou, bocích a na sponu na opasku mezi nohama. Takto je vaše dítě při nehodě chráněno ze všech stran.

Ochrana díky vysokému opěradlu
Naše dětské sedačky s opěradly chrání vaše dítě třemi způsoby: skořápka sedadla chrání vaše dítě od hlavy po kyčle, zejména v případě bočního nárazu. Současně zajištuje horní a dolní část vedení pásů, že je pás ve správné poloze a polstrovaná opěrka hlavy poskytuje bezpečnost a pohodlí pro hlavu a krk vašeho dítěte.

FLIP & GROW
Pokud vaše dítě dosáhlo minimálně 15 kg a maximálně 18 kg, musíte přepnout z integrovaného 5bodového pásu na 3bodový pás vozidla, aby bylo dítě v dětské sedačce zajištěno. Díky funkci FLIP & GROW to je nyní možné jen v několika jednoduchých krocích. Prostě nastavte opěrku hlavy a uložte postroj do opěradla, aby se neztratil. Poté vložíte převodní desku FLIP & GROW s SecureGuard a již jste připraveni vyrazit.

Měkké neoprenové speciální ramenní vycpávky
Naše měkké speciální neoprenové ramenní vycpávky přilnou na tělo vašeho dítěte. V případě nárazu nejen snižují posunutí vašeho dítěte vpřed - dělají 5bodový bezpečnostní pás také pohodlnější. Navíc je můžete snadno vyprat aniž byste museli sáhnout do systému pásu.

Opěrka hlavy ve tvaru V
Naše opěrka hlavy ve tvaru V je speciálně navržena tak, aby pohyb citlivé hlavy dítěte zůstal i v případě bočního nárazu pod kontrolou. Nabízí tedy nejen optimální ochranu, ale také samozřejmě hodně pohodlí. Můžete ji i systém pásů snadno z přední strany sedadla tak nastavit, aby oba dokonale odpovídaly velikosti vašeho dítěte.

Rychle odnímatelný kryt
Ulice jsou někdy docela chaotické. Někdo rozlije nápoj nebo se dítěti udělá zle z jízdy. S moudrou předvídavostí jsme vyvinuli pratelný potah sedadla, který lze snadno sejmout, aniž byste museli sejmout řemínek. Takto bude sedačka rychle čistá - a jste připraveni vyrazit.

Top Tether
V případě nárazu sníží horní postroj rotaci dětské sedačky, a tím snižuje možná zranění v oblasti hlavy a krku. Díky dvojitým kotevním bodům slouží Top Tether ve tvaru písmene V pro větší stabilitu a bezpečnost vašeho dítěte než konvenční upínací systémy.

SecureGuard
SecureGuard pomáhá chránit citlivou oblast břicha vašeho dítěte - díky dalšímu 4. upevňovacímu bodu tříbodového bezpečnostního pásu pro dospělé. Díky optimálnímu umístění břišního pásu přes pánevní kosti vašeho dítěte, snižuje SecureGuard síly působící při čelní srážce až o 35% * a dává vašemu dítěti současně během jízdy dostatečnou volnost pohybu.

* Interní testy Britax s figurínou Q6, která výškou a váhou odpovídá průměrnému šestiletému dítěti.

Technické údaje:
  • Možnosti instalace do automobilu: Isofix s horním postrojem (9 až 18 kg), Isofix S pásem (15 až 36 kg) nebo pouze s pásem (15 až 36 kg)
  • Směr jízdy: instalace směřující dopředu 9 až 36 kg
  • Rozměry (výška / šířka / hloubka): 60 - 83 x 44 x 47 cm
  • Hmotnost produktu: 11 kg

Top tether je součástí balení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Britax Römer Advansafix IV M Moonlight Blue
5
24 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 23
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Načítání...
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

Britax Römer Advansafix IV M Moonlight Blue
Britax Römer Advansafix IV M Moonlight Blue
7.655 Kč