BRITAX RÖMER autosedačka Evolva 123 Plus 2019 Fire Red

BRITAX RÖMER autosedačka Evolva 123 Plus 2019 Fire Red


  • Britax Römer Evolva 123 plus 2018 Moonlight Blue
  • BRITAX Römer Evolva 123 Plus 2018 Black Marble
  • BRITAX Römer Evolva 123 Plus 2018 Cosmos Black

MOC¹
4.990 Kč
Cena
4.196 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
794 Kč-16%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A256434

EAN: 4000984197143

BRITAX RÖMER autosedačka Evolva 123 Plus 2019 Fire Red
Třída 1/2/3, Nosnost: 9 až 36 kg, od ca. 9 měsíců do 12 let

Evolva 1-2-3 plus je krásně flexibilní. Vzhledem k tomu, že lze nastavit výšku a šířku, je vhodná pro děti od 9 kg do 36 kg. Díky 5bodovému pásu, speciálním ramenním polštářkům a vysokému opěradlu je vaše dítě optimálně chráněno - od 9 měsíců do 12 let. Navíc si můžete být jisti, že je vaše malé správně připoutáno díky optimálnímu napětí řemene pomocí inovativního slyšitelnému systému Click & Safe® . A protože model Evolva 1-2-3 plus je vhodný nejen pro většinu vozů, ale je také schválen pro klidovou polohu, nabízí ještě větší komfort. Abyste se na silnici bez obav mohli soustředit.

Více bezpečí a pohodlí - díky funkci CLICK & SAFE® a nastavitelné šířce opěradla
Evolva 1-2-3 plus nabízí ještě větší komfort a je snadno ovladatelná. Má také stejné uklidňující bezpečnostní prvky, které očekáváte od společnosti Britax Römer. Inovativní, slyšitelný bezpečnostní systém CLICK & SAFE® vám sdělí, že je integrovaný pětibodový pás správně napnutý, víte, že vaše dítě je správně připoutáno - ne příliš na těsno ani na volno. A jak vaše dítě poroste, můžete upravit šířku sedadla tak, aby odpovídala velikosti vašeho dítěte. To je to, čemu říkáme inteligentní přizpůsobivost, která roste s vaším dítětem - takže je v pohodlí a bezpečí po mnoho let.

Pro děti od 9 do 36 kg
Autosedačka roste s dítětem, protože je vhodná pro děti od 9 kg do 36 kg. Po vajíčku potřebujete tedy už jen jednu další dětskou autosedačku. Když Vaše dítě roste, můžete zaměnit integrované pásy (do 18 kg) za tříbodový pás auta, aby dítě sedělo vždy bezpečně.

Velmi flexibilní, vhodná do většiny vozů
Během let budete pravděpodobně chtít používat dětskou autosedačku častěji i v jiném autě. S Evolva 123 to není žádný problém. Protože je příjemně lehká a lze ji pomocí tříbodového pásu bezpečně nainstalovat do většiny aut. To vám dává přesně tu flexibilitu, kterou potřebujete.

Detaily:
Ochrana díky vysoké opěrce zad
Autosedačky se zádovou opěrkou chrání dítě trojím způsobem - skořepina chrání Vaše dítě od hlavy k bokům, zejména v případě bočního nárazu. Současně se stará horní a spodní vedení pásu o to, že pás auta sedí na správném místě a polstrovaná opěrka hlavy nabízí bezpečnost a pohodlí pro hlavičku a krk Vašeho dítěte.

CLICK & SAFE® systém pásů
Není snadné připásat dítě, aby nebyly pásy příliš těsně či volně. Proto byl vyvinut CLICK & SAFE® systém, který rodičům "řekne", kdy je jejich dítě správně připoutáno. Když zatáhnete za nastavovač pásu, uslyšíte "klik", jakmile sedí dítě připásané se správným napětím pásů.

Pětibodový pás
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Polohovatelná zádová opěrka pro všechny věkové třídy
Autosedačka nabízí pohodlnou polohu pro spánek dítěte. Musíte jen nastavit sedačku, než ji nainstalujete ve svém autě.

Speciální chrániče ramenou
V případě čelního nárazu by se Vaše dítě pohybovalo vpřed. Speciální polstrování ramen udrží dítě pevně v autosedačce a zajistí, že je slabý krk dítěte velmi dobře chráněný. A přerozdělí síly, které vznikají při čelním nárazu, rovnoměrně na ramena a hruď.

Hluboké, měkce polstrované bočnice
Hluboké, měkce polstrované bočnice působí jako ochranný kokon, který tlumí sílu bočního nárazu. Maximálně snižují riziko zranění Vašeho dítěte.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy a popruhy
Polstrovaná opěrka hlavy a pásy se dají snadno ručně nastavit, aby odpovídaly velikosti dítěte. Než namontujete autosedačku ve svém autě, zkontrolujte, zda je opěrka hlavy ve správné poloze - přímo pod rameny Vašeho dítěte.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy
Snadno polohovatelná opěrka hlavy byla speciálně vyvinuta pro starší děti, které jsou v autosedačce připásány tříbodovým pásem. Opěrka hlavy se dá jednou rukou zcela snadno nastavit do správné polohy - přímo nad rameny dítěte. Dokonce i když sedí dítě v autosedačce.

Nastavitelná šířka
Vaše dítě roste - a autosedačka s ním. Nejen do výšky, ale i šířky Aby se Vašemu dítěti sedělo pohodlně a bylo chráněno, dá se šířka autosedačky jednoduše a rychle nastavit. Prostě perfektní!

Výsuvný držák na nápoje a svačinku
„Mami, mám hlad!“ - s integrovaným držákem na nápoje a svačinu na obou stranách sedačky se vyhnete otáčení, když chce dítě něco pít nebo jíst. A protože je vše pevně uloženo, nemusíte si dělat starosti, že se něco vylije. Tak je jízda pohodlná.

Rychle odnímatelný potah
Někdy je to při provozu docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Bez nutnosti vyvlékání pásů. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a dá se znovu vyrazit na cesty.

Technická data:
  • Upevnění v autě: Tříbodový bezpečnostní pás vozidla
  • Instalace: Po směru jízdy od 9 do 36 kg
  • Rozměry (v x š x h): 61 x -86 x 49 x 48 cm
  • Hmotnost: 8,0 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Naše nejprodávanější

BRITAX RÖMER autosedačka Evolva 123 Plus 2019 Fire Red
MOC¹ 4.990 Kč
4.196 Kč