Britax Römer Baby Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow BlueBritax Römer Baby Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow Blue
Varianta:
 • Britax Römer Baby Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow Blue
 • Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow - Black
 • Britax Römer Baby Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow Silver

Cena
5.990 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282680

EAN: 4000984205732

Britax Römer Baby Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow Blue
i-Size/Velikost: 40 až 83 cm dětské výšky, hmotnost: 0 až 13 kg, věk: do cca 15 měsíců

Baby-Safe² i-Size je vhodná pro novorozence do 15 měsíců, případně tělesné výšky 83 cm. Novorozenecká vložka chrání miminko a dává mu extra oporu a pohodlí. V případě nárazu odvádí energii a chrání miminko. Když Vaše dítě povyroste, můžete novorozeneckou vložku odstranit a upravit výšku opěrky hlavy. Tak má dítě více místa.

Patentovaná technologie rovné polohy lehu pro bezpečnost a pohodlí
Není úplně snadné cestovat s novorozencem v autě. Vše začíná správným rozhodnutím o poloze lehu. Na jednu stranu je totiž rovná poloha na ležení lepší, protože svalovina týlu miminek ještě není dostatečně vyvinutá. Na druhou stranu je vzpřímená poloha bezpečnější v případě nárazu. Proto byla vyvinuta Baby-Safe i-Size s patentovanou technologií vodorovné polohy lehu. Funguje to snadno: Když změníte výšku opěrky hlavy, změní se poloha na ležení spolu s ní. A pokud v některých vozidlech používáte základnu Baby-Safe i-Size Flex Base, bude poloha lehu pro vaše malé ještě lepší.

Uklidňující bezpečnost pro první jízdy s miminkem
Nejohroženější pasažéři jsou děti a především novorozenci. Proto musí být v případě nehody vždy velmi dobře chráněni. Záměrně se soustředíme na vývoj, neustálé zlepšování a výrobu dětských autosedaček - včetně četných testů, které provádíme. Přitom splňujeme nejvyšší bezpečnostní standardy, které existují, a dokonce převyšujeme normy, když jde o přísné testování nových bezpečnostních nařízení. Koupí nové Baby-Safe i-Size kupujete část našich vědeckých výzkumů a mnoholeté zkušenosti. Takže si můžete vychutnat každou jízdu s dítětem.

Vlastnosti výrobku:

Novorozenecká vložka
Dodávaná novorozenecká vložka s vyjímatelným pěnovým polstrováním, které pohlcuje nárazy, chrání dítě a dává mu dobrou oporu. Zmenšuje plochu na sezení a zajistí tak extra pohodlí.

Technologie ochrany proti bočním nárazu (SICT)
V případě bočního nárazu je vaše dítě optimálně chráněno díky technologii ochrany proti bočnímu nárazu (SICT) - dokonce dvakrát. Síly, které vznikají v případě bočního nárazu, jsou odváděny od dítěte, a zároveň jsou tlumeny. Aby bylo Vaše dítě optimálně chráněno, měli byste používat SICT vždy jen na té straně, která je vedle dveří auta.

Vodorovná poloha na spánek
Váš novorozenec jede nejbezpečněji, když leží pohodlně a ergonomicky. Díky naší integrované, patentované technologii pro vodorovnou polohu na spaní můžete nastavit polohu vodorovně a přizpůsobit ji velikosti dítěte. Poloha se změní automaticky, jakmile polohujete opěrku hlavy - aby mělo dítě místo, když roste. To platí ostatně i pro ramenní pásy.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy a popruhy
Snazší už by to být nemůže: Polstrovaná opěrka hlavy a ramenní pásy se dají nastavit jednou rukou a kompletně se přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Než přiložíte pásy, rozhodně zkontrolujte, zda je opěrka hlavy ve správné poloze - tedy přímo nad rameny dítěte.

Sluneční stříška
Velmi chytré: Sluneční stříška s UPF 50+ chrání dítě před sluncem i před větrem. A to v autě i na kočárku. Její upevňovací body leží prakticky po stranách madla, abyste autosedačku - i když je na ní upevněná stříška - bez problému mohli přenášet.

Pětibodový pás
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Snadné uvolnění: s adaptéry CLICK & GO®
Chrání záda: Autosedačku lze snadno vyjmout ze základny nebo kočárku pomocí rukojeti na zadní straně sedačky. Tím pádem může rodič zůstat vzpřímeně, když autosedačku zvedá.

Nastavitelná rukojeť
Dobře promyšleno - madlo lze snadno sklopit dozadu, abyste mohli dítě pohodlně vložit do autosedačky. Potřebujete pouze uvolnit tlačítka na každé straně držadla. A pokud položíte dětskou sedačku na zem, umístěte rukojeť dozadu tak, aby nedošlo k rozhoupání.

Barevný indikátor pro správnou montáž
Na to je spolehnutí: Naše barevné indikátory Vám signalizují, zda je autosedačka správně přimontována na základně nebo kočárku. Jakmile adaptéry správně zapadly, změní se z červené na zelenou.

Odnímatelný potah lze snadno vyčistit
Někdy je to na ulici docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze snadno sejmout a vyprat v pračce. Bez nutnosti vyvlékání pásů. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a dá se znovu vyrazit na cesty.

Travel System
Jsou dny, kdy je docela rušno. Když jste s dítětem na cestách, můžete si to trochu usnadnit tím, že používáte autosedačku ve spojení s kočárkem. Jen vyjměte sedačku z auta spolu i s vaším malým a bezpečně ji zafixujte na kočárek. A už se může vyrazit. Všechny dětské autosedačky značky Britax Römer mohou být bezpečně připevněny k jakémukoli kočárku značky Britax pomocí našich adaptérů CLICK & GO®. Navíc jsou také kompatibilní s jinými kočárky předních značek.

V autě vždy bezpečně a snadno nainstalováno.
Představte si, že vaše dítě hluboce spí a vy jej můžete vyjmout z auta, nebo jej do auta umístit - aniž byste jej probudili. V takových případech dokáží mnozí rodiče ocenit autosedačky se základnami. Zatímco je základna bezpečně a pevně zabudována v autě, kde také zůstane, můžete jednoduchým úkonem odebrat autosedačku ze základny, nebo ji naopak připevnit na základnu. Bez velké námahy a aniž byste rušili dítě Základna je k dostání jako příslušenství.

Možnosti montáže:
 • Pomocí pásu: Se systémem Britax jsou rodiče mnohem flexibilnější. Protože umožňuje montáž autosedačky pomocí tříbodového pásu auta. Tato možnost je praktická, když má být autosedačka instalována do více aut, přičemž ne všechna jsou vybavena Isofixem. Vedení pásů na autosedačce zajistí správnou instalaci.
 • Pomocí základny: Baby-Safe i Size Base nebo Flex Base
 • Na kočárku: instalace pomocí jednoho dodatečného adaptéru
 • Přípustné do letadla: Mimochodem, naše autosedačky a nosiče dětí jsou bezpečné nejen na zemi. Dokonce i na cestách letadlem poskytne vašemu malému cestovateli ochranu a pohodlí. Pro bližší informace se prosím obraťte na konkrétní leteckou společnost.
Technická data:
 • Instalace: Proti směru jízdy 40 až 83 cm
 • Rozměry (V x Š x H): 58 x 44 x 67 x 22 cm
 • Hmotnost: 4,8 kg
Obsah dodávky:
 • Autosedačka Baby-Safe² i-Size
 • Sluneční stříška
 • Novorozenecká vložka
 • Návod

Pozor: Dětské autosedačky - vajíčka nesmí být používána na sedadle spolujezdce, kde je aktivní airbag!

Součástí dodávky je autosedačka bez základny.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Naše nejprodávanější

Britax Römer Baby Safe 2 i-Size 2020 Cool Flow Blue
5.990 Kč