BRITAX Römer Dualfix 2019 Black Marble

BRITAX Römer Dualfix 2019 Black Marble


  • BRITAX Römer Dualfix 2019 Cosmos Black

12.590 Kč
Cena
8.244 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
4.346 Kč-35%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A152700

BRITAX Römer Dualfix 2019 Black Marble
Třída 0+/1, hmotnost: 0 až 18 kg, věk: od narození do ca. 4 let

Díky DUALFIX otáčení o 360° můžete snadno posadit dítě do autosedačky a pohodlně změnit jeho polohu mezi polohou po nebo proti směru jízdy.

Dětská autosedačka, která musí být do 9 kg hmotnosti dítěte umístěna proti směru jízdy, skýtá později možnost, aby dítě nadále jezdilo proti směru jízdy nebo alternativně po směru jízdy. Díky tomu je flexibilní od narození do pozdějšího věku. Dětská autosedačka skýtá veškeré bezpečnostní vlastnosti, které od BRITAX RÖMER očekáváte, mj. Isofix a pětibodové pásy. Můžete si tak být jisti, že je dítě v bezpečí nezávisle na věku nebo výšce.

Proti směru jízdy od narození do 18 kg - díky tomu můžete své dítě ještě déle převážet proti směru jízdy. Proti nebo po směru jízdy od 9 - 18 kg dítěte. Rozhodněte se sami, co Vám a Vašemu dítěti více vyhovuje.
Pětibodové pásy s centrálním nastavením jejich délky - odvádí nárazové síly přes silné kosti v těle do sedačky. Navíc umožňuje výborné přizpůsobení pásů velikosti dítěte a zajistí bezpečí při jakémkoli nárazu
Funkce otáčení o 360° - umožňuje Vám pohodlnou změnu mezi polohou po a proti směru jízdy, aniž byste museli autosedačku nově montovat. Navíc můžete snadno ze strany vsadit dítě do autosedačky a tak ho také vyndat.
Isofix umožňuje přímé napojení na upevňovací body Isofixu auta a tím snadnou a bezpečnou instalaci
Několikanásobně nastavitelná změna polohy sedačky umožňuje dítěti pohodlnou polohu pro spánek. Autosedačku můžete polohovat, aniž byste museli dítě vzbudit
Novorozenecká vložka skýtá extra pohodlí a fixuje malé miminko
Výškově polohovatelná opěrka hlavy a ramenních pásů - ovládání jednou rukou to znamená, že autosedačka roste s dítětem Odpadá odnímání a opětovné navlékání pásů
Hluboké, vysoké a polstrované boční chrániče znamenají optimální ochranu v případě bočního nárazu
Speciální chrániče ramenou redukují přemístění dítěte vpřed a zátěžové hodnoty v případě nárazu
Kontrolky vestavění ukazují správnou montáž autosedačky• Lehce odnímatelný, pratelná potah - kvůli praní není nutné vyvlékat pásy, čímž zůstanou pásy vždy ve správné poloze.
Polstrování zámku pásů pro pohodlí dítěte
Měkce polstrovaný potah - Vaše dítě tak sedí pohodlně
Isofix se systémem proti převrácení - perfektní energetický management. Tento jedinečný systém kombinuje upevnění pomocí Isofixu s klesavým mechanismem. Redukuje rotaci vpřed a usměrňuje energii do sedačky

Rozměry výrobku:
• Rozměry: V 78 cm x Š 45 cm x H 53 cm
• Hmotnost: 14,7 kg

PDF Seznam typů aut

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - BRITAX Römer Dualfix 2019 Black Marble
Průměrné hodnocení výrobku: 11 hodnocení
 
11
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

BRITAX Römer Dualfix 2019 Black Marble
12.590 Kč
8.244 Kč
Top značky