Jen dnes 10x více bodů!
Jen dnes 10x více bodů!
Sbírejte babypoints
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Britax Römer Evolva 123 SL SICT 2020 Storm Grey
Momentálně vyprodáno
Varianta:

MOC¹
5.390 Kč
Cena
4.551 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
839 Kč-16%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A230170

EAN: 4000984184242

Britax Römer Evolva 123 SL SICT 2020 Storm Grey
Třída 1/2/3, hmotnost: 9 až 36 kg, od ca. 9 měsíců do 12 let

Inovativní funkce, více flexibility
Již přes 10 let oblíbenec mnoha rodičů - série Evolva. Evolva 1-2-3 SL SICT je nejnovější člen v sérii, který nejen dobře vypadá ale nabízí i více bezpečí.
Optimalizovaná technologie ochrany při bočním nárazu (SICT) garantuje, že dítě je vystaveno zeslabeným silám, které vznikají při nárazu. Soft Latch Isofix System se dá snadno spojit s Isofixem Vašeho auta a tím bezpečně nainstalovat.
Měkká látka opěrky hlavy a speciální polstrování ramen dává dítěti pocit bezpečnosti. To vše znamená mnoho let pohodlí a bezpečí na cestách.

Autosedačka roste s dítětem, protože je vhodná pro děti od 9 kg do 36 kg.
Po vajíčku potřebujete tedy už jen jednu další dětskou autosedačku. Když Vaše dítě roste, můžete zaměnit integrované pásy (do 18 kg) za tříbodový pás auta, aby dítě sedělo vždy bezpečně.

Úplná senzace: V průběhu let budete muset autosedačku čas od času přendat do jiného auta. S Evolvou 1-2-3 SL SICT - žádný problém.
Díky nízké hmotnosti je montáž ve většině aut velmi snadná - ať už s Isofixem a tříbodovým pásem nebo jen pomocí tříbodového pásu. Obě možnosti montáže Vám nabízí flexibilitu a bezpečnost - společně s patentovanou technologií ochrany při bočním nárazu - kterou jako rodiče na cestách potřebujete.


Vlastnosti výrobku:

Technologie ochrany proti bočním nárazu (SICT)
V případě bočního nárazu je Vaše dítě nejlépe chráněno díky technologii ochrany při bočním nárazu (SICT). Dokonce dvakrát. Síly, které vznikají v případě bočního nárazu, jsou odváděny od dítěte, a zároveň jsou tlumeny. Aby bylo Vaše dítě optimálně chráněno, měly byste přizpůsobit SICT vždy tak, že se používá vždy jen na straně autosedačky, která je vedle dveří auta.

CLICK & SAFE® systém pásů
Není snadné připásat dítě, aby nebyly pásy příliš těsně či volně. Proto byl vyvinut CLICK & SAFE® systém, který rodičům "řekne", kdy je jejich dítě správně připoutáno. Když zatáhnete za nastavovač pásu, uslyšíte "klik", jakmile sedí dítě připásané se správným napětím pásů.

Lépe chráněno díky zádové opěrce
Naše autosedačky se zádovou opěrkou chrání dítě trojím způsobem - skořepina chrání Vaše dítě od hlavy k bokům, zejména v případě bočního nárazu. Současně se stará horní a spodní vedení pásu o to, že pás auta sedí na správném místě a polstrovaná opěrka hlavy nabízí bezpečnost a pohodlí pro hlavičku a krk Vašeho dítěte.

Speciální polstrování ramen - pro optimální držení
V případě čelního nárazu by se Vaše dítě pohybovalo vpřed. Speciální polstrování ramen udrží dítě pevně v autosedačce a zajistí, že je slabý krk dítěte velmi dobře chráněný. A přerozdělí síly, které vznikají při čelním nárazu, rovnoměrně na ramena a hruď.

Polohovatelná zádová opěrka pro všechny věkové třídy
Autosedačka nabízí pohodlnou polohu pro spánek dítěte. Musíte jen nastavit sedačku, než ji nainstalujete ve svém autě.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy
Snadno polohovatelná opěrka hlavy byla speciálně vyvinuta pro starší děti, které jsou v autosedačce připásány tříbodovým pásem. Opěrka hlavy se dá jednou rukou zcela snadno nastavit do správné polohy - přímo nad rameny dítěte. Dokonce i když sedí dítě v autosedačce.

Dobře chráněn pomocí našeho pětibodového pásového systému
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Nastaveno v mžiku: opěrka hlavy a pásy
Naše polstrovaná opěrka hlavy a pásy se dají snadno ručně nastavit, aby odpovídaly velikosti dítěte. Než namontujete autosedačku ve svém autě, zkontrolujte, zda je opěrka hlavy ve správné poloze - tedy přímo nad rameny dítěte.

Odnímatelný potah lze snadno vyčistit
Někdy je to na ulici docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze snadno sejmout a vyprat v pračce. Bez nutnosti vyvlékání pásů. Tak bude Vaše autosedačka opět čistá a můžete se vydat na cestu.


Technická data:
  • Upevnění v autě: tříbodový bezpečnostní pás vozidla a/nebo Isofix
  • Instalace: po směru jízdy od 9 do 36 kg
  • Rozměry (v x š x h): 61-86 x 51 x 48 cm
  • Hmotnost: 8,6 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Britax Römer Evolva 123 SL SICT 2020 Storm Grey
Průměrné hodnocení výrobku:
453 hodnocení
 
323
 
110
 
16
 
1
 
3
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější