Dnes: 10% sleva v appce❕
Dnes: 10% sleva v appce❕
Exkluzivní slevový kód:
APPE3136
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více informacíi
britax römer Evolva 123 SL SICT autosedačka 2022 Cosmos Black
-19%
Varianta:
  • britax römer Evolva 123 SL SICT autosedačka 2022 Cosmos Black
  • Britax Römer Evolva 123 SL SICT autosedačka 2022 Moonlight Blue
  • Britax Römer Evolva 123 SL SICT autosedačka 2022 Blue Marble
  • Britax Römer Evolva 123 SL SICT 2022 Grey Marble
  • Britax Römer Evolva 123 SL SICT autosedačka 2022 Graphite Marble

5.150 Kč
Cena
4.180 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
970 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A191170

EAN: 4000984149227

britax römer Evolva 123 SL SICT autosedačka 2022 Cosmos Black
Třída 1/2/3, hmotnost: 9 až 36 kg, od ca. 9 měsíců do 12 let

Inovativní funkce, více flexibility
Již přes 10 let oblíbenec mnoha rodičů - série Evolva. Evolva 1-2-3 SL SICT je nejnovější člen v sérii, který nejen dobře vypadá ale nabízí i více bezpečí.
Naše optimalizovaná technologie ochrany při bočním nárazu (SICT) garantuje, že dítě je vystaveno zeslabeným silám, které vznikají při nárazu. Soft Latch Isofix System se dá snadno spojit s Isofixem Vašeho auta a tím bezpečně nainstalovat.
Měkká látka opěrky hlavy a speciální polstrování ramen dává dítěti pocit bezpečnosti. To vše znamená mnoho let pohodlí a bezpečí na cestách.

Autosedačka roste s dítětem, protože je vhodná pro děti od 9 kg do 36 kg.
Po vajíčku potřebujete tedy už jen jednu další dětskou autosedačku. Když Vaše dítě roste, můžete zaměnit integrované pásy (do 18 kg) za tříbodový pás auta, aby dítě sedělo vždy bezpečně.

V průběhu let budete muset autosedačku čas od času přendat do jiného auta. Není problém - s Evolvou 1-2-3 SL SICT.
Díky nízké hmotnosti je montáž ve většině aut velmi snadná - ať už s Isofixem a tříbodovým pásem nebo jen pomocí tříbodového pásu. Obojí možnosti montáže Vám dávají flexibilitu a bezpečnost - společně s naší patentovanou technologií ochrany při bočním nárazu, kterou jako rodiče na cestách potřebujete.


Vlastnosti výrobku:

Technologie ochrany při bočním nárazu (SICT)
V případě bočního nárazu je Vaše dítě nejlépe chráněno díky naší technologii ochrany při bočním nárazu (SICT). Dokonce dvakrát. Jednak jsou síly, které vznikají v případě bočního nárazu odváděny od dítěte a pak jsou také tlumeny. Aby bylo Vaše dítě optimálně chráněno, měly byste přizpůsobit SICT vždy tak, že se používá vždy jen na straně autosedačky, která je vedle dveří auta.

CLICK & SAFE® pásový systém je slyšitelně bezpečný
Není to tak jednoduché najít správnou rovnováhu mezi příliš těsné a příliš volné, když připásáváte dítě v autosedačce. Proto jsme vyvinuli CLICK & SAFE® systém, který rodičům "řekne", kdy je Vaše dítě správně připásáno. Když zatáhnete na nastavovač pásu, uslyšíte "klik", jakmile sedí dítě připásané se správným napětím pásů.

Lépe chráněno díky zádové opěrce
Naše autosedačky se zádovou opěrkou chrání dítě trojím způsobem - skořepina chrání Vaše dítě od hlavy k bokům, zejména v případě bočního nárazu. Současně se stará horní a spodní vedení pásu o to, že pás auta sedí na správném místě a polstrovaná opěrka hlavy nabízí bezpečnost a pohodlí pro hlavičku a krk Vašeho dítěte.

Speciální polstrování ramen - pro optimální držení
V případě čelního nárazu by se Vaše dítě pohybovalo vpřed. Naše speciální polstrování ramen udrží dítě pevně v autosedačce a zajistí, že je jemný krk dítěte velmi dobře chráněný. A přerozdělují síly, které vznikají při čelním nárazu, rovnoměrně na ramena a hruď.

Polohovatelná zádová opěrka pro všechny věkové třídy
Autosedačka nabízí pohodlnou polohu pro spánek dítěte Musíte jen nastavit sedačku, než ji nainstalujete ve svém autě.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy
Naše snadno polohovatelná opěrka hlavy byla speciálně vyvinuta pro starší děti, které jsou v autosedačce připásány tříbodovým pásem. Opěrka hlavy se dá jednou rukou zcela snadno nastavit do správné polohy - přímo nad rameny dítěte. Dokonce i když sedí dítě v autosedačce.

Dobře chráněn pomocí našeho pětibodového pásového systému
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy se nejlépe hodí, aby chránili Vaše dítě v autosedačce. Chrání totiž optimálně dítě ve skořepině autosedačky. V případě sražení přerozdělí pásový systém síly, které působí při nárazu, na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Nastaveno v mžiku: opěrka hlavy a pásy
Naše polstrovaná opěrka hlavy a pásy se dají snadno ručně nastavit, aby odpovídaly velikosti dítěte. Než namontujete autosedačku ve svém autě, zkontrolujte, zda je opěrka hlavy ve správné poloze - přímo pod rameny Vašeho dítěte.

Rychle čistý je odnímatelný potah
Někdy je to na ulici docela chaotické. Pak se snadno vylije pití, nebo možná se udělá dítěti zle z jízdy. Vyvinuli jsme proto potah, který se dá prát v pračce, který se dá snadno stáhnout. Aniž byste museli vyvlékat pásy. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a se dá vyjet.


Technické detaily:
  • Instalace Po směru jízdy od 9 do 36 kg
  • Rozměry (V x Š x H): 61-72 x 51 x 48 cm
  • Hmotnost: 8,6 kg

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: britax römer Evolva 123 SL SICT autosedačka 2022 Cosmos Black
4.5
2388 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 1790
 
4 hvězdičky
| 518
 
3 hvězdičky
| 62
 
2 hvězdičky
| 13
 
1 hvězdička
| 5
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.