✯ Vánoční nákupy -10% ✯
✯ Vánoční nákupy -10% ✯
Kód kupónu
TAJN8927
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRITAX RÖMER Keep Cool potah pro třídu 1-2-3 s opěrkou hlavy

BRITAX RÖMER Keep Cool potah pro třídu 1-2-3 s opěrkou hlavy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
1.142 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A085588

BRITAX RÖMER Keep Cool potah pro třídu 1-2-3 s opěrkou hlavy
... ne příliš teplý
... ne příliš chladný
... přesně správný


Vhodný potah Keep Cool pro Vaši autosedačku. Technologie OUTLAST® pojme přebytečné tělesné teplo a zajistí, že se Vaše miminko cítí dobře i v těch nejteplejších dnech.

Odkud pochází tato technologie?
Technologie Outlast® byla původně vyvinuta pro NASA, aby mohli astronauti vydržet extrémní teplotní rozdíly ve vesmíru. V současnosti je nachází materiály Outlast®, které regulují teplotu, v mnoha výrobcích od oblečení, bot, lůžkovin a lékařských výrobků až po průmyslové využití.

Co znamená technologie Outlast®?
Technologie je založená na fázové změně materiálů (PCM), při které se využívá dvou známých technologií. Jednou z nich je mikroenkapsulace, jak je známá například ze žvýkačky, ve které také leží mikrokapsle. Při kousání se zničí obal, čímž se uvolní příchuť. Další příklad: Parfémové vzorky v časopisech. Mikrokapsle se zničí třením papíru a tím se uvolní vůně. Rozdíl vzhledem k materiálům Outlast®: Zde se také pracuje s mikrokapslemi, ale obal je stabilní, takže se nezničí.

Jak funguje technologie?
V patentovaných mikrokapslích, tzv. Outlast® Thermocules™, jsou uloženy substance, které jsou podobné parafínu, jež jsou schopny změnit svůj stav agregátu. I tento fyzický princip je každému znám, např. H2O: Voda se přemění na led nebo se vypaří, když se přivede nebo odvede energie. Právě tento způsob působení využívá technologie PCM. Přednosti výrobků Outlast® Adaptive Comfort®:

Detaily:
  • Přizpůsobení se tělesné teplotě
  • Redukce přehřátí
  • Redukce produkce potu
  • Redukce vychladnutí
  • Aktivní vyrovnání teplot
  • Ze 100% bavlny

Dětská autosedačka NENÍ součástí dodávky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


BRITAX RÖMER Keep Cool potah pro třídu 1-2-3 s opěrkou hlavy
1.142 Kč