Britax Römer Kidfix II XP SICT Black Series 2019 Wine Rose

Britax Römer Kidfix II XP SICT Black Series 2019 Wine Rose


  • Britax Römer Kidfix II XP SICT Black Series 2019 Storm Grey
  • Britax Römer Kidfix II XP SICT 2019 Black Edition Fire Red
  • Britax Römer Kidfix II XP SICT Black Series 2019 Grey Marble

Cena
6.190 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A256714

EAN: 4000984184433

Britax Römer Kidfix II XP SICT Black Series 2019 Wine Rose
Třída 2 - 3, hmotnost: 15 až 36 kg, věk: od ca. 4 do 12 let

Kidfix II XP SICT je podsedák s opěradlem, který výrazně překračuje zákonné bezpečnostní normy. XP-PAD poskytuje starším dětem jedinečnou ochranu v případě čelního nárazu. Patentovaná technologie SecureGuard zajišťuje optimální polohu bezpečnostního pásu. A výborná ochrana při bočním nárazu poskytuje prostor a pohodlí ostatním cestujícím. Tato vysoce flexibilní autosedačka poskytuje dětem od 4 do 12 let nejvyšší bezpečnost.
Autosedačka Kidfix II XP SICT se stala vítězem testu Stiftung Warentest (06/2016). S hodnocením "DOBRÝ" a stupněm 1.8 se dokázala v kategorii "15 kg až 36 kg" prosadit proti konkurenci.

Unikátní: ochrana před čelním nárazem
Abychom maximalizovali bezpečnost vašeho dítěte při čelním nárazu, vybavili jsme Kidfix II XP SICT s naší unikátní ochranou SecureGuard. Ta pomáhá udržet břišní pás v optimální poloze - na pánevní kosti vašeho dítěte. Výsledkem je, že síly působící na břišní oblast během čelního nárazu jsou sníženy až o 35% *. Navíc náš ochranný prvek XP-PAD chrání oblast hlavy a krku před čelním nárazem. Přenáší až 30% * sil mimo citlivou oblast hrdla a zároveň podpírá hlavu, zatímco žebra je měkce polstrována. * Na základě sady testů Britax 2013


Skvělá ochrana v případě bočního nárazu
Kidfix II XP SICT nabízí nejvyšší možnou bezpečnost pro starší děti. Kidfix II XP SICT je autosedačka s opěrkou zad, která dítě chrání díky technologii SICT (ochrana proti bočnímu nárazu) stejně jako díky měkce polstrovaným bočnicím - od hlavy až po pánev. Více pohodlí a bezpečnosti na cestách již nejde.

Snadná instalace, výjimečný komfort
Kidfix II XP SICT lze pomocí bodů Isofixu nejen snadno nainstalovat do auta, ale navíc v něm zůstane trvale připevněna - i když malý cestovatel nejede právě s Vámi. A když změníte výšku opěrky hlavy, vedení pásů se automaticky přizpůsobí. Tak je bezpečnostní pás stále ve správné pozici - dle výšky Vašeho dítěte. Opěrka zad ve tvaru písmene 'V' byla vyvinuta, aby rostoucímu dítěti dopřála více místa v oblasti zad a ramen. Tím je dítě vždy optimálně chráněno. Kromě toho můžete nastavit opěradlo dětské sedačky pomocí rozšiřitelného příčníku ISOFIX tak, aby se dětská sedačka nejen lépe přizpůsobovala úhlu sedadla, ale aby vaše dítě sedělo ještě pohodlněji.

Detaily:

Snadno nastavitelná opěrka hlavy
Snadno polohovatelná opěrka hlavy byla speciálně vyvinuta pro starší děti, které jsou v autosedačce připásány tříbodovým pásem. Opěrka hlavy se dá jednou rukou zcela snadno nastavit do správné polohy - přímo nad rameny dítěte. Dokonce i když sedí dítě v autosedačce. A protože je opěrka hlavy ergonomická, podporuje hlavu, i když dítě usne.

Přizpůsobitelná 'véčková' opěrka zad
Opěrka zad ve tvaru písmene 'V' byla vyvinuta, aby rostoucímu dítěti dopřála více místa v oblasti zad a ramen. Tím je dítě vždy optimálně chráněno. Kromě toho se opěradlo dětské sedačky automaticky přizpůsobuje a úhlu sedadla vozidla. Díky tomu sedí Vaše dítě v pohodlné poloze.

Ochrana díky vysoké opěrce zad
Autosedačka s opěrkou zad chrání dítě třemi způsoby: Tělo autosedačky chrání dítě od hlavy až po pánev, zvláště v případě bočního nárazu. Současně se stará horní a spodní vedení pásu o to, že pás auta sedí na správném místě a polstrovaná opěrka hlavy nabízí bezpečnost a pohodlí pro hlavičku a krk Vašeho dítěte.

Snímatelný potah
Někdy je to v autě docela chaos. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a můžete znovu vyrazit na cesty.

XP-PAD
Co je dobré vědět: Pokud je vaše dítě zajištěno 3-bodovým popruhem, poskytuje XP-PAD dodatečnou ochranu. Vyrobena z inovativní pěny, která pohlcuje nárazy a v případě čelního nárazu sníží nárazové síly působící na dítě až o 30% *. Takže když je vaše dítě zadrženo popruhem, jeho citlivý dětský krk je lépe chráněn, hlava je podepřena a část hrudníku měkce polstrována. * Na základě sady testů Britax 2013


SecureGuard
SecureGuard pomůže lépe chránit citlivou břišní oblast staršího dítěte - díky extra 4. upevňovacímu bodu tříbodového pásu auta (vyvinut pro dospělé). Díky optimální pozici klínového pásu přes kyčle dítěte snižuje SecureGuard síly, které působí při frontálním nárazu až o 35%* a současně ponechává dítěti dostatek volnosti pohybu za jízdy. (* Interní testy Britaxu s Q6-Dummy, který odpovídá tělesné výšce a hmotnosti průměrného šestiletého dítěte.)

Ochrana proti bočnímu nárazu – SICT
V případě bočního nárazu je Vaše dítě nejlépe chráněno díky technologii ochrany proti bočnímu nárazu (SICT). Síly, které vznikají v případě bočního nárazu, jsou odváděny od dítěte, a zároveň jsou tlumeny. Aby bylo Vaše dítě optimálně chráněno, měli byste používat SICT vždy jen na té straně, která je vedle dveří auta.

Technická data:
  • Upevnění v autě: 3-bodovým bezpečnostním popruhem ve voze a systémem Isofix nebo pouze popruhem
  • Instalace: po směru jízdy od 15 do 36 kg
  • Rozměry (v x š x h): 67 - 85 x 54 x 39 cm
  • Hmotnost: 7,3 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Britax Römer Kidfix II XP SICT Black Series 2019 Wine Rose
Průměrné hodnocení výrobku: 8 hodnocení
 
8
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

Britax Römer Kidfix II XP SICT Black Series 2019 Wine Rose
6.190 Kč