Britax Römer Kidfix SL Black Series 2019 Fire Red

Britax Römer Kidfix SL Black Series 2019 Fire Red


Varianta:
  • Britax Römer Kidfix SL Black Series 2019 Fire Red
  • Britax Römer Kidfix SL Black Series 2018 Moonlight Blue
  • Britax / Römer Autosedačka Römer KIDFIX SL BLACK SERIES 2020 Storm Grey

MOC¹
3.590 Kč
Cena
3.329 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
261 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A256528

EAN: 4000984197457

Britax Römer Kidfix SL Black Series 2019 Fire Red
Třída 2-3, hmotnost: 15 až 36 kg, věk: od cca 4 do 12 let

Kidfix SL je autosedačka s vysokou zádovou opěrkou a flexibilními možnostmi instalace pro použití ve více autech - od inovativních Soft-Latch konektorů po tříbodový pás. Umožní snadnou změnu mezi vozidly a instalaci, aby splnila nároky jedinců s aktivním životním stylem.

Autosedačka Kidfix SL byla ohodnocena známkou 1,8 (''Dobré'') od Stiftung Warentest 11/2015.

Vysoké bočnice - pro bezpečnost a pohodlí
Kidfix SL znamená extra porci bezpečnosti pro vaše dítě. Díky svým hlubokým, měkce polstrovaným bočnicím nabízí tato autosedačka obzvláště dobrý komfort a ochranu - od hlavy až po pánev. Splňuje požadavky dítěte a je tak ideální pro pohodlné cestování autem.

Snadná instalace, výjimečný komfort
Kidfix SL není jen snadné a rychlé pomocí bodů Isofixu instalovat v autě, ale navíc v něm zůstane trvale připevněna - ikdyž malý cestovatel nejede právě s Vámi. A díky flexibilním konektorům Soft-Latch je pro Vás snazší autosedačku instalovat. A když změníte výšku opěrky hlavy, vedení pásů se automaticky přizpůsobí. Tak je bezpečnostní pás stále ve správné pozici - dle výšky Vašeho dítěte. Opěrka zad ve tvaru písmene 'V' dává dítěti místo v oblasti zad a ramen, ikdyž roste.

Detaily:

Ochrana díky vysoké opěrce zad
Autosedačky se zádovou opěrkou chrání dítě trojím způsobem - skořepina chrání Vaše dítě od hlavy k bokům, zejména v případě bočního nárazu. Současně se stará horní a spodní vedení pásu o to, že pás auta sedí na správném místě a polstrovaná opěrka hlavy nabízí bezpečnost a pohodlí pro hlavičku a krk Vašeho dítěte.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy
Snadno polohovatelná opěrka hlavy byla speciálně vyvinuta pro starší děti, které jsou v autosedačce připásány tříbodovým pásem. Opěrka hlavy se dá jednou rukou zcela snadno nastavit do správné polohy - přímo nad rameny dítěte. Dokonce i když sedí dítě v autosedačce. A protože je opěrka hlavy ergonomická, podporuje hlavu, i když dítě usne.

Přizpůsobitelná 'véčková' opěrka zad
Opěrka zad ve tvaru písmene 'V' byla vyvinuta, aby rostoucímu dítěti dopřála více místa v oblasti zad a ramen. Tím je dítě vždy optimálně chráněno. A opěrka zad vždy skvěle sedne. Dokonce můžete lépe přizpůsobit úhel k sedačce auta, aby se dítěti sedělo pohodlně.

Snímatelný potah
Někdy je to v autě docela chaos. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a dá se znovu vyrazit na cesty.

Technická data:
  • Upevnění v autě: Pomocí tříbodového pásu nebo Isofixu a pásu
  • Instalace: po směru jízdy od 15 do 36 kg
  • Rozměry (v x š x h): 67-85 x 51 x 38 cm
  • Hmotnost: 6,4 kg

Zde uvidíte, zda-li je Kidfix SL kompatibilní s Vaším automobilem.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Britax Römer Kidfix SL Black Series 2019 Fire Red
Průměrné hodnocení výrobku: 5 hodnocení
 
4
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Britax Römer Kidfix SL Black Series 2019 Fire Red
MOC¹ 3.590 Kč
3.329 Kč