❤ 7x více babypoints ❤
❤ 7x více babypoints ❤
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Britax Römer Kidfix SL SICT Black Edition 2019 Fire Red

Britax Römer Kidfix SL SICT Black Edition 2019 Fire Red


  • Britax Römer Kidfix SL SICT Black Series 2018 Moonlight Blue
  • Britax Römer Kidfix SL SICT Black Series 2018 Cosmos Black
  • Britax Römer Kidfix SL SICT Black Series 2018 Blue Marble

Cena
4.190 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A256526

EAN: 4000984197433

Britax Römer Kidfix SL SICT Black Edition 2019 Fire Red
Třída 2-3, hmotnost: 15 až 36 kg, věk: od cca 4 do 12 let Kidfix SL SICT kombinuje pokročilou technologii pro větší pohodlí s inovačním systémem ochrany proti bočnímu nárazu pro zaručené bezpečí bez toho, aby ostatní cestující měli nedostatek místa. Výsledkem je autosedačka s vysokou zádovou opěrku pro vyšší bezpečnost.

Autosedačka Kidfix SL SICT byla ohodnocena známkou 1,8 (''Dobré'') od Stiftung Warentest 6/2015.

Skvělá ochrana v případě bočního nárazu
Kidfix SL SICT nabízí nejvyšší možnou bezpečnost pro starší děti. Kidfix SL SICT je autosedačka s opěrkou zad, která dítě chrání díky technologii SICT (ochrana proti bočnímu nárazu) stejně jako díky měkce polstrovaným bočnicím - od hlavy až po pánev. Více pohodlí a bezpečnosti na cestách již nejde.

Snadná instalace, výjimečný komfort
Kidfix SL není jen snadné a rychlé pomocí bodů Isofixu instalovat v autě, ale navíc v něm zůstane trvale připevněna - ikdyž malý cestovatel nejede právě s Vámi. A díky flexibilním konektorům Soft-Latch je pro Vás snazší autosedačku instalovat. A když změníte výšku opěrky hlavy, vedení pásů se automaticky přizpůsobí. Tak je bezpečnostní pás stále ve správné pozici - dle výšky Vašeho dítěte. Opěrka zad ve tvaru písmene 'V' dává dítěti místo v oblasti zad a ramen, ikdyž roste.

Detaily:

Ochrana díky vysoké opěrce zad
Autosedačky se zádovou opěrkou chrání dítě trojím způsobem - skořepina chrání Vaše dítě od hlavy k bokům, zejména v případě bočního nárazu. Současně se stará horní a spodní vedení pásu o to, že pás auta sedí na správném místě a polstrovaná opěrka hlavy nabízí bezpečnost a pohodlí pro hlavičku a krk Vašeho dítěte.

Snímatelný potah
Někdy je to v autě docela chaos. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a můžete znovu vyrazit na cesty.

Ochrana proti bočnímu nárazu – SICT
V případě bočního nárazu je Vaše dítě nejlépe chráněno díky technologii ochrany proti bočnímu nárazu (SICT). Síly, které vznikají v případě bočního nárazu, jsou odváděny od dítěte, a zároveň jsou tlumeny. Aby bylo Vaše dítě optimálně chráněno, měli byste používat SICT vždy jen na té straně, která je vedle dveří auta.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy
Snadno polohovatelná opěrka hlavy byla speciálně vyvinuta pro starší děti, které jsou v autosedačce připásány tříbodovým pásem. Opěrka hlavy se dá jednou rukou zcela snadno nastavit do správné polohy - přímo nad rameny dítěte. Dokonce i když sedí dítě v autosedačce. A protože je opěrka hlavy ergonomická, podporuje hlavu, i když dítě usne.

Přizpůsobitelná 'véčková' opěrka zad
Opěrka zad ve tvaru písmene 'V' byla vyvinuta, aby rostoucímu dítěti dopřála více místa v oblasti zad a ramen. Tím je dítě vždy optimálně chráněno. A opěrka zad vždy skvěle sedne. Dokonce můžete lépe přizpůsobit úhel k sedačce auta, aby se dítěti sedělo pohodlně.

Technická data:
  • Upevnění v autě: Pomocí tříbodového pásu nebo Isofixu a pásu
  • Instalace: po směru jízdy od 15 do 36 kg
  • Rozměry (v x š x h): 67-85 x 51 x 38 cm
  • Hmotnost: 6,7 kg

Zde uvidíte, zda-li je Kidfix SL SICT kompatibilní s Vaším automobilem.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Britax Römer Kidfix SL SICT Black Edition 2019 Fire Red
Průměrné hodnocení výrobku: 3 hodnocení
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Britax Römer Kidfix SL SICT Black Edition 2019 Fire Red
4.190 Kč