Vánoční dárek ► 10% sleva!
Vánoční dárek ► 10% sleva!
Kód kupónu:
LACH9230
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Britax Römer King II ATS Mystic Black 2018

Britax Römer King II ATS Mystic Black 2018


  • Britax Römer King II ATS 2018 Blue Marble
  • Britax Römer Dětská sedačka King II ATS Moon světle modrá

Cena
6.390 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A230758

Britax Römer King II ATS Mystic Black 2018
Třída 1, nosnost: 9 až 18 kg, od cca 9 měsíců do 4 let King II ATS se vyznačuje inovativním systémem Active Tensioning System (ATS), který chrání dítě po celou dobu jízdy.
Systém ATS Vám pomůže dítě správně připoutat. Navíječ pásu navíc v případě potřeby pás dynamicky stahuje, napětí je tedy vždy správné. Pokud se změní napětí pásu, budete upozorněni varovným signálem. Budete se tedy moci zcela soustředit na provoz, aniž byste si dělali starosti o dítě. Díky patentované kontrole napětí pásů lze sedačku rovněž snadno nainstalovat. Naprosto bezpečná.

Autosedačka King II byla ohodnocena známkou 2,5 (''Dobré'') od Stiftung Warentest 6/2015.

Bezpečnost od začátku do konce jízdy
Bezpečnostní prvky: Díky automatickému systému napínání ATS King (ATS) máte jistotu, že Vaše dítě je po celou dobu jízdy správně a bezpečně připoutáno
Zvukový signál a zelené světlo ukazují, zda jsou pásy správně napnuté, zatímco systém napínání pásy v případě potřeby aktivně zatáhne zpět a tím pokaždé zajistí správné napětí. Pokud se během jízdy napětí pásů změní, budete informování varovným signálem.

Vynkající provedení, snadná instalace
King II ATS je velmi flexibilní Lze ji nainstalovat do každého vozu, které disponuje tříbodovými bezpečnostními pásy a vyniká snadnou instalací. Konstrukce sedačky umožňuje tříbodový bezpečnostní pás snadno umístit do správné polohy. Jakmile je bezpečnostní pás zapnut, sedačka jej automaticky napne a Vaše dítě je tak dobře zabezpečeno.

Detaily:
Přezka pásu umístěna na přední straně
Aby bylo možné dítě pohodlně připoutat do sedačky, je přezka pásu umístěna na přední straně

Rychle odnímatelný potah
Někdy je to při provozu docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Bez nutnosti vyvlékání pásů. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a dá se znovu vyrazit na cesty.

Active Tensioning System (ATS): To je jisté:
Díky systému Active Tensioning (ATS) bude Vaše dítě během jízdy vždy bezpečně připoutáno. Zvukový signál a zelené světlo ukazují, zda jsou pásy správně napnuté, zatímco systém napínání pásy v případě potřeby aktivně zatáhne zpět a tím pokaždé zajistí správné napětí. Pokud se během jízdy napětí pásů změní, budete informování varovným signálem.

Naklápěcí sedák a systém napínání pásů
Patentovaný systém napínání pásů a naklápěcí sedák umožňují dětskou autosedačku snadno a bezpečně nainstalovat pomocí tříbodového pásu Vašeho vozu. Nakloněním sedačky vpřed lze bezpečnostní pás snadno připevnit a poté automaticky utáhnout při návratu sedačky do původní polohy - tím bude Vaše dítě dobře zajištěno.

Hluboké, měkce polstrované bočnice
Hluboké, měkce polstrované bočnice působí jako ochranný kokon, který tlumí sílu bočního nárazu. Maximálně snižují riziko zranění Vašeho dítěte.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy a popruhy
Snazší už by to být nemůže: Polstrovaná opěrka hlavy a ramenní pásy se dají nastavit jednou rukou a kompletně se přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Než přiložíte pásy, rozhodně zkontrolujte, zda je opěrka hlavy ve správné poloze - tedy přímo nad rameny dítěte.

Pětibodový pás
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Speciální chrániče ramenou
V případě čelního nárazu by se Vaše dítě pohybovalo vpřed. Speciální polstrování ramen udrží dítě pevně v autosedačce a zajistí, že je slabý krk dítěte velmi dobře chráněný. A přerozdělí síly, které vznikají při čelním nárazu, rovnoměrně na ramena a hruď.

Několikrát polohovatelná
Jízda autem by měla být pro dítě co nejpohodlnější. Proto byla vyvinuta tato autosedačka se čtyřmi možnostmi nastavení pozic. Pro výlety bez stresu se šťastným dítětem.

Technická data:
  • Instalace: Jednoduchá instalace s patentovaným napínacím systémem pro tříbodový pás auta
  • Směr jízdy: po směru jízdy od 9 do 18 kg
  • Rozměry (výška x šířka x hloubka): 67 x 45 x 54 cm
  • Hmotnost: 10,3 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Naše nejprodávanější

Britax Römer King II ATS Mystic Black 2018
6.390 Kč
Top značky