Britax Römer King II LS 2019 Black Marble
Cena
5.990 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A256591

EAN: 4000984135473

Britax Römer King II LS 2019 Black Marble
Třída 1, hmotnost: 9 až 18 kg, věk: od cca 9 měsíců do 4 let

Inovativní model King II LS je vybaven jedinečným světelným a zvukovým indikátorem, který pomáhá připoutat dítě se správným napětím popruhu. Cestujte tak bezpečně a pohodlně. A náš patentovaný systém napínání bezpečnostních pásů pro pohodlné usazení v autě, stejně jako pokročilá ochrana proti bočním a čelním nárazům poskytují vašemu dítěti na cestách optimální ochranu.
Autosedačka King II LS se stala vítězem testu Stiftung Warentest (11/2015). S výsledkem testu "DOBRÝ" a bodovým hodnocením 2.3 sedačka zvítězila v kategorii "9 kg až 18 kg" a obstála proti konkurenci.

Ochrana, které můžete důvěřovat.
Model King II LS vám umožňuje se v klidu věnovat řízení. Protože má inovativní světelný systém (LS), díky němuž nejen uvidíte, ale také uslyšíte, zda je bezpečnostní pás správně napnut. Ubezpečte se, že svítí zelené světlo a zaslechli jste zvuk kliknutí - tak poznáte, že vaše dítě je bezpečně připoutáno. Dokonalé pohodlí.

Vynkající provedení, snadná instalace
King II LS je velmi flexibilní Lze ji nainstalovat do každého vozu, které disponuje tříbodovými bezpečnostními pásy a vyniká snadnou instalací. Konstrukce sedačky umožňuje tříbodový bezpečnostní pás snadno umístit do správné polohy. Jakmile je bezpečnostní pás zapnut, sedačka jej automaticky napne a Vaše dítě je tak dobře zabezpečeno.

Vlastnosti výrobku:

Hluboké, měkce polstrované bočnice
Hluboké, měkce polstrované bočnice působí jako ochranný kokon, který tlumí sílu bočního nárazu. Maximálně snižují riziko zranění Vašeho dítěte.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy a popruhy
Snazší už by to být nemůže: Polstrovaná opěrka hlavy a ramenní pásy se dají nastavit jednou rukou a kompletně se přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Než přiložíte pásy, rozhodně zkontrolujte, zda je opěrka hlavy ve správné poloze - tedy přímo nad rameny dítěte.

Pětibodový pás
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Speciální chrániče ramenou
V případě čelního nárazu by se Vaše dítě pohybovalo vpřed. Speciální polstrování ramen udrží dítě pevně v autosedačce a zajistí, že je krk dítěte velmi dobře chráněný. A přerozdělí síly, které vznikají při čelním nárazu, rovnoměrně na ramena a hruď.

Několikrát polohovatelná
Jízda autem by měla být pro dítě co nejpohodlnější. Proto byla vyvinuta tato autosedačka se čtyřmi možnostmi nastavení pozic. Pro výlety bez stresu se šťastným dítětem.

Přezka pásu umístěna na přední straně
Aby bylo možné dítě pohodlně připoutat do sedačky, je přezka pásu umístěna na přední straně

Rychle odnímatelný potah
Někdy je to při provozu docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Bez nutnosti vyvlékání pásů. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a můžete znovu vyrazit na cesty.

Light System (LS)
Díky inovativnímu systému osvětlení (LS) můžete nejen vidět, ale také slyšet, zda má pás správné napětí. Zvukový indikátor a zelené světlo ukazují, zda je napnutí popruhu správné a zda je tak vaše dítě bezpečně připoutané.

Naklápěcí sedák a systém napínání pásů
Patentovaný systém napínání pásů a naklápěcí sedák umožňují dětskou autosedačku snadno a bezpečně nainstalovat pomocí tříbodového pásu Vašeho vozu. Nakloněním sedačky vpřed lze bezpečnostní pás snadno připevnit a poté automaticky utáhnout při návratu sedačky do původní polohy - tím bude Vaše dítě dobře zajištěno.

Technická data:
  • Instalace: v opačném směru jízdy od 9 do 18 kg
  • Rozměry (výška x šířka x hloubka): 67 x 45 x 54 cm
  • Hmotnost výrobku: 10,3 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Naše nejprodávanější

Britax Römer King II LS 2019 Black Marble
5.990 Kč