10% sleva – jen dneska!
10% sleva – jen dneska!
Zkopírujte kód
CAPI7350
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Britax Römer Multi-Tech III 2018 Storm Grey
Varianta:
  • Britax Römer Multi-Tech III 2018 Storm Grey
  • Britax Römer Multi-Tech III 2018 Cosmos Black

MOC¹
8.790 Kč
Cena
7.735 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.055 Kč-12%
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A234840

EAN: 4000984166767

Britax Römer Multi-Tech III 2018 Storm Grey
Třída 1/2, hmotnost: 9 až 25 kg, od cca 9 měsíců do 6 let

Ve směru i proti směru jízdy
Mnohostranná Multi Tech III může být instalována déle proti směru nebo případně ve směru jízdy, od 9 do 25 kg. A protože jsou opěrka hlavy, systém pású a šířka zádové opěrky nastavitelné, roste autosedačka s dítětem. Díky integrovaným indikátorům a optimální ochraně proti bočnímu nárazu nabízí Multi-Tech III obzvláště dobrou ochranu pro Vaše dítě. Abyste jako rodiče mohli být v klidu.

Optimální ochrana, maximální flexibilita
Maximální ochrana Vašeho dítěte – dlouhodobě Multi-Tech III spojuje flexibilitu a bezpečnost a je vhodná pro děti od 9 do 25 kg (cca 9 měsíců až 6 let). Pokud je používána v opačném směru jízdy, je v případě čelního nárazu dítě chráněno celou plochou opěrky. To znamená menší riziko zranění, neboť síly nárazu působí na krk a hlavu dítěte v mnohem menší míře. A pokuch chcete, můžete autosedačku v případě potřeby otočit do směru jízdy - pro ještě větší komfort.

Skvělá ochrana v případě bočního nárazu
Multi-Tech III poskytuje díky technologii proti bočnímu nárazu (SICT) ještě větší bezpečnost. Díky hlubokým, měkce polstrovaným bočnicím a SICT ochranou je Vaše dítě v případě bočnímu nárazu optimálně chráněno - od hlavy až po pánev. Tím nabízí Multi-Tech III Vašemu dítěti maximální pohodlí a bezpečnost - pro uvolněnou a klidnou jízdu.

Detaily:

Nastavitelná šířka
Vaše dítě roste - a autosedačka s ním Nejen do výšky, ale i šířky Aby se Vašemu dítěti sedělo pohodlně a bylo chráněno, dá se šířka autosedačky jednoduše a rychle nastavit. Prostě perfektní!

Snímatelný potah
Někdy je to při provozu docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a můžete se vydat na cesty.

Ochrana proti bočnímu nárazu – SICT
V případě bočního nárazu je Vaše dítě nejlépe chráněno díky technologii ochrany proti bočnímu nárazu (SICT). Síly, které vznikají v případě bočního nárazu, jsou odváděny od dítěte, a zároveň jsou tlumeny. Aby bylo Vaše dítě optimálně chráněno, měli byste používat SICT vždy jen na té straně, která je vedle dveří auta.

Delší jízda proti směru
Při čelním nárazu - nejčastější typ dopravních nehod - poskytují autosedačky instalované proti směru jízdy nejlepší ochranu. Protože síla nárazu je absorbována opěradlem sedačky, kde je poté silně tlumena a rovnoměrně rozdělena na hlavu, šíji a horní část těla. Při použití ve směru jízdy je síla nárazu oproti tomu různě rozdělena na konstrukci a zádržní systém. To může zvýšit síly působící na tělo vašeho dítěte. Proto doporučujeme převážet vaše potomky v opačném směru jízdy jak nejdéle je to jen možné.

Hluboké, měkce polstrované bočnice
Hluboké, měkce polstrované bočnice působí jako ochranný kokon, který tlumí tíhu bočního nárazu. Maximálně snižují riziko zranění Vašeho dítěte

Speciální chrániče ramenou
V případě čelního nárazu by se Vaše dítě pohybovalo vpřed. Speciální polstrování ramen udrží dítě pevně v autosedačce a zajistí, že je slabý krk dítěte velmi dobře chráněný.. A přerozdělí síly, které vznikají při čelním nárazu, rovnoměrně na ramena a hruď.

Pětibodový pás
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Snadno nastavitelná opěrka hlavy a popruhy
Snazší už by to být nemůže. Polstrovaná opěrka hlavy a pásy se dají nastavit jednou rukou a kompletně se přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Než přiložíte pásy, zkontrolujte, zda se opěrka hlavy nachází ve správné poloze - tedy přímo nad rameny dítěte.

Technická data:
  • Upevnění v autě: tříbodový bezpečnostní pás auta, opěrná noha a spodní fixační pásy (proti směru jízdy) nebo tříbodový bezpečnostní pás auta (ve směru jízdy)
  • Instalace: proti směru jízdy - 9 až 25 kg nebo ve směru jízdy - 9 až 25 kg
  • Rozměry (výška / šířka / hloubka): 62-72 x 45 x 48 cm
  • Hmotnost: 10,5 kg

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Britax Römer Multi-Tech III 2018 Storm Grey
4.2
12 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 6
 
4 hvězdičky
| 3
 
3 hvězdičky
| 2
 
2 hvězdičky
| 1
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Načítání...
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

Naše nejprodávanější

Britax Römer Multi-Tech III 2018 Storm Grey
Britax Römer Multi-Tech III 2018 Storm Grey
MOC¹ 8.790 Kč
7.735 Kč