Britax Römer Náhradní potah Coverpack Kidfix XP SICT Black Thunder

Britax Römer Náhradní potah Coverpack Kidfix XP SICT Black Thunder

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 15 kusy k dispozici!
1.890 Kč
1.590 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 300 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A125512

Britax Römer Náhradní potah Coverpack Kidfix XP SICT Black Thunder
Náhradní potah pro použití, když musíte původní potah vyprat Obsahuje potah sedačky i opěrky hlavy.

• Vhodné pro dětskou autosedačku Kidfix XP SICT
• Originální náhradní potah pro optimální bezpečí a ochranu.
• Praní v pračce na 30° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Britax Römer Náhradní potah Coverpack Kidfix XP SICT Black Thunder
1.890 Kč
1.590 Kč