Britax Römer Swingfix M i-Size 2018 Grey MarbleBritax Römer Swingfix M i-Size 2018 Grey Marble

Britax Römer Swingfix M i-Size 2018 Grey Marble


  • Britax Römer Swingfix M i-Size 2018 Blue Marble
  • Britax Römer Swingfix M i-Size 2018 Burgundy Red

Cena
13.290 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A256383

EAN: 4000984164350

Britax Römer Swingfix M i-Size 2018 Grey Marble
i-Size/Velikost: 61 až 105 cm, hmotnost: do 18 kg, věk: cca 3 měsíce až 4 roky Model Swingfix M i-Size je flexibilní sedačka, která je vhodná jako následná sedačka po dětském nosiči typu vajíčko pro děti velikosti 61 až 105 cm. Otočte dětskou sedačku o 90 stupňů k otevřeným dveřím vozu, abyste mohli dítě snadno a pohodlně posadit a připoutat Model Swingfix M i-Size zapůsobí nejen všestrannými funkcemi, ale také díky vynikajícím designem. Budete cestovat nejen bezpečně, ale také stylově.

Autosedačka Swingfix i-Size se stala vítězem testu Stiftung Warentest (11/2018). S výsledkem „dobře“ a známkou 1,7 je nejlepší z celkem 8 testovaných dětských autosedaček kategorie „i-Size do max. 105 cm tělesné výšky“.

Pohodlí, které přetrvá - pro vás a vaše dítě
Během několika prvních měsíců života můžete své dítě vzít kamkoli s sebou pomocí dětského nosiče. Nyní, když povyrostlo, možná dáte přednost dětské sedačce, kterou lze pevně nainstalovat do auta. Obzvláště praktická funkce modelu Swingfix M i-Size je možnost otočení o 90 stupňů . Tak můžete své dítě zcela pohodlně usadit a připoutat. Swingfix M i-Size je vhodná pro děti od 61 cm a nabízí 6 poloh proti směru jízdy a nastavitelnou opěrnou tyč - pro maximální pohodlí až do 4 let.

Bezpečná - každý den
Bezpečnost Vašeho dítěte je pro značku Britax Römer prioritou. Proto je nekompromisní, co se týče témat bezpečnosti. Interní nároky jsou vyšší, než předepisuje zákon. Model Swingfix M i-Size byl vybaven řadou inovativních bezpečnostních prvků: například optimalizovanou ochranou SICT inside proti bočnímu nárazu, kterou tvoří speciální ocelový prvek uvnitř sedačky. Tak je Vaše dítě v případě nárazu (zepředu, zezadu i ze strany) chráněno jak nejlépe je to možné.

Kvalita - Made in Germany
Věříme, že cesta od návrhu výrobku až po vyhotovení má být co nejkratší. Z tohoto důvodu je Swingfix i-Size navržena i vyrobena v Německu, po četných testech na našich nejmodernějších zařízeních. Tím je zákazníkům zaručena nejvyšší možná kvalita. A to neplatí jen pro komponenty autosedačky, ale také potahy a látky, které jsou vyhotoveny v Evropě. To vše, aby bylo Vaše dítě na cestách v bezpečí.

Detaily:

Rotace o 90 stupňů
Díky rotaci o 90 stupňů můžete autosedačku natočit k otevřeným dveřím auta a dítě snáze usadit i vyjmout. Poté se autosedačka snadno vrátí zpět, zacvakne se a můžete vyrazit na cestu.

Nastavitelné bezpečnostní madlo
Funkcí bezpečnostního madla není jen zabránit překlopení sedačky při nárazu, ale je je možné jej nastavit do 8 poloh. Je možné jej tedy přizpůsobit opěrce zad sedadla v autě a Vašemu dítěti tak poskytnout o 10 % více místa na nohy.

Integrovaná technologie ochrany proti bočnímu nárazu (SICT inside)
V případě bočního nárazu je Vaše dítě nejlépe chráněno díky technologii ochrany při bočním nárazu (SICT inside). Dokonce dvakrát. Síly, které vznikají v případě bočního nárazu, jsou odváděny od dítěte, a zároveň jsou tlumeny. Nemusíte nic nastavovat ani přizpůsobovat - technologie SICT inside je vždy připravena, když je třeba.

Delší jízda proti směru
Při čelním nárazu - nejčastější typ dopravních nehod - poskytují autosedačky instalované proti směru jízdy nejlepší ochranu. Protože síla nárazu je absorbována opěradlem sedačky, kde je poté silně tlumena a rovnoměrně rozdělena na hlavu, šíji a horní část těla Při použití ve směru jízdy je síla nárazu oproti tomu různě rozdělena na konstrukci a zádržní systém. To může zvýšit síly působící na tělo vašeho dítěte. Proto doporučujeme převážet vaše potomky v opačném směru jízdy jak nejdéle je to jen možné.

Několikrát polohovatelná
Jízda autem by měla být pro dítě co nejpohodlnější. Proto byla vyvinuta tato autosedačka s několika možnostmi nastavení pozic, jak ve směru tak proti směru jízdy, které lze snadno nastavit. Pro výlety bez stresu se šťastným dítětem.

Hluboké, měkce polstrované bočnice
Hluboké, měkce polstrované bočnice působí jako ochranný kokon, který tlumí sílu bočního nárazu. Maximálně snižují riziko zranění Vašeho dítěte.

Opěrka hlavy ve tvaru V
Opěrka hlavy ve tvaru písmene 'V' byla speciálně vyvinuta, aby zůstal pohyb citlivé oblasti hlavy Vašeho dítěte v případě bočního nárazu pod kontrolou. Nabízí nejen optimální ochranu, ale také spoustu pohodlí. Navíc je možné opěrku hlavy i systém pásů z přední strany autosedačky nastavit, aby se optimálně přizpůsobily velikosti Vašeho dítěte.

Měkké polstrování ramen
Nové, měkké polstrování ramen ze speciálního neoprenu se přivine k tělu dítěte. V případě nehody redukují přesunutí Vašeho dítěte směrem vpřed a navíc činí 5bodový pás ještě pohodlnějším. Mimo to je možné je snadno odejmout a vyprat.

Pětibodový pás
Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran.

Výškově nastavitelná opěrná noha
Opěrná noha poskytuje autosedačce dodatečnou stabilitu. Současně minimalizuje pohyb převrácení a rotace a odpruží síly, které působí na dítě v případě nárazu. Tím je dítě lépe chráněno. Pro bezpečnou instalaci se dá opěrná noha výškově polohovat, aby se ideálně přizpůsobila Vašemu autu. Barevný indikátor Vám ukáže, kdy má opěrná noha správnou polohu na zemi Vašeho auta.

Rychle odnímatelný potah
Někdy je to při provozu docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Byl proto vyvinut potah, který lze lehce sejmout a vyprat v pračce. Bez nutnosti vyvlékání pásů. Tak bude Vaše autosedačka zase rychle čistá a dá se znovu vyrazit na cesty.

Technická data:
  • Upevnění v autě: Isofix s opěrnou nohou
  • V opačném směru jízdy 61 - 105 cm
  • Rozměry (v x š x h): 48 x 44 x 74 cm
  • Hmotnost: 15 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Britax Römer

Britax Römer - bezpečnost po všech stránkách

Německá značka Römer se stará od roku 1872 o to, aby se děti vždy dostaly bezpečně do cíle, ať už jdou pěšky nebo jedou na kole nebo v autě. Společně s partnerem Britax, který se spojil v 1978 s Römer, způsobují převrat ve světě dětských autosedaček a kočárků. Miminka jezdí v pohodlných a bezpečných autosedačkách a starší děti jsou neustále chráněny díky využití Isofixu. Rychlá a snadná instalace dětské autosedačky urychluje cestování a zjednodušuje ho jako ještě nikdy předtím. Značka Vás přesvědčí navíc i díky inteligentnímu designu a vysokým bezpečnostním standardům, které jsou neustále vylepšovány.


Naše nejprodávanější

Britax Römer Swingfix M i-Size 2018 Grey Marble
13.290 Kč