BRUDER 2119 Kombajn CLAAS LEXION 780 TERRA TRAC

BRUDER 2119 Kombajn CLAAS LEXION 780 TERRA TRAC


1.908 Kč
Cena
1.650 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
258 Kč-14%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A135804

BRUDER 2119 Kombajn CLAAS LEXION 780 TERRA TRAC
Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac od BRUDER je vyroben dle originálu a propracován do každého detailu. Fascinuje svou velikostí, spracováním a funkčností. Unikátem je použití pásů místo předních kol z důvodu snížení tlaku na půdu. TERRA TRAC je inovativní novinka firmy Claas. Dnešní mega-mašiny se svými vysokými výkony a dalšími funkčními prvky, potřebují tento inovativní rozvoj snížení tlaku na půdu. Tento vývoj je velice důležitý pro efektivnější sklizně. BRUDER přináší TERRA TRAC kombajn, který je plně funkčí a je vyroben dle originálu, řadí se do speciálních modelů a je vyroben v měřítku 1:16. Dále umožňuje snadné ovládání řízení velkých modelů pro malé dětské ruce. Prvky: Unikátní pásový pohon místo předních kol,řízení pomocí pohyblivé zadní nápravy,funkční žací lišta závislá na pojezdové rychlosti kombajnu Další zvláštní funkce: odnímatelná lišta s možností uložit na transportní vozík,sypání obilí ze zásobníku komínem pomocí šneku (ruční pohon),otevíratelná kabina, kryt motoru i bunkr na zrní,otočné schůdky do kabiny řidiče Tak je možné hraní jako v realitě. Otevřete dveře kabiny a posaďte dovnitř figurku.

Highlights:

Kabina:
- dveře k otevření

Stavba vozidla:
- řízení pomocí pohyblivé zadní nápravy
- tažné zařízení
- sypání obilí ze zásobníku komínem pomocí šneku (ruční pohon)
- funkční žací lišta, odnímatelná s možností uložit na transportní vozík
- otevíratelná kabina, kryt motoru i zásobník na zrní

Prvky:
- otočné schůdky

Pohyblivá funkce:
- pásový pohon místo předních kol

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02119
• Rozměr: 60 x 47 x 23,5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

BRUDER 2119 Kombajn CLAAS LEXION 780 TERRA TRAC
1.908 Kč
1.650 Kč
Top značky