Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Bruder 2456 Cat® Minibagr
Momentálně vyprodáno

Bruder 2456 Cat® Minibagr


Cena
606 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A156593

Bruder 2456 Cat® Minibagr
Podrobnosti:
 • Číslo výrobku: A156593
  • Vhodný ke hře doma i venku
  • Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
  • Kompatibilní s figurkou
  • Rozměry: 40,9 x 16,3 x 40,9 cm
  • Měřítko: 1:16
  • Věk: od 3 let

  Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
  CAT minibagr je sice mini, ale je to velikán ve své třídě, co se týká práce.

  Díky své velikosti je to vhodný společník pro tvůj pokojíček. Boční otočné rameno je nepostradatelné při terénních úpravách a jiných stavebních činnostech. Díky pásovým kolům není náročný terén překážkou. Přední pluh dodává na uvolněném povrchu stabilitu a využívá se také pro vyrovnání krajiny.

  Výbava modelu je vedle realistických funkcí bohatá. Lžíci lze odejmout. Kapota motoru lze otevřit, kabina je prosklená a dveře lze otevřít. Kabina je otočná o 360° a rameno se lžící navíc o 180° - just like the real thing.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

Top značky