Dnes 6 kupónů pro Vás!
Dnes 6 kupónů pro Vás!
Sleva až:
1375 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde
bruder b world Zdravotnická stanice 62711

bruder b world Zdravotnická stanice 62711


Cena
476 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A263948

EAN: 4001702627119

bruder b world Zdravotnická stanice 62711
Tento text je přeložen automaticky.
S novými sadami témat se můžete ponořit ještě hlouběji do Bruderova světa. Tištěné stěnové prvky s snadno nastavitelnými nastavitelnými nožičkami nyní vytvářejí prostor pro ještě větší realitu při hraní a nový regálový systém může také s prvky interagovat. Téma použití a záchrany hraje důležitou roli ve společnosti Bruder ®.

Se stanicí Kranke ve světě b nyní existuje kontaktní místo pro všechna pohotovostní vozidla bruder ®. Zde lze o každého pacienta pečovat nejlepším možným způsobem. Lékař má moderní vybavení a dokáže léčit každého pacienta v závislosti na typu nouze v nemocničním lůžku s monitorovacím monitorem nebo na invalidním vozíku. b Světová stanice pacientů může být snadno kombinována s ostatními světovými sadami témat. MB S tisk on sanitka (art. Č. 02536) a hasičský vůz Jeep Wrangler Rubicon (art. Č. 02528) jsou zvláště vhodné z řady záchranných a pohotovostních vozidel od Bruder ®.

b svět , toto je herní svět bruder ®. Skládá se z pohyblivých postav, zvířat, doplňků a naposledy také tématických sad a je zařazen do známých kategorií Bruder ®. Ať už jako řidič, jezdec, milovník vodních sportů, na nemocniční stanici nebo v opravně motocyklů, samotné položky světa b nabízejí spoustu zábavy a jsou ideálním doplňkem podrobných vozidel.

Obsah:
 • 2 prvky pozadí natištěné na obou stranách s nastavitelnými nožičkami
 • lůžko
 • invalidní vozík
 • Zdravotnické vybavení se stetoskopem , měřič krevního tlaku, pomůcky a obvazy
 • Kancelářské vybavení s kancelářskou židlí, stolem a notebookem
 • lékař
 • pacient
 • Nástěnná police s monitorem, policemi a závorkami
Více:
 • Všechny prvky světa b lze vzájemně kombinovat
Podrobnosti:
 • Vyrobeno z vysoce kvalitních plastů
 • Věk: od 4 let
vážíme
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

bruder b world Zdravotnická stanice 62711
476 Kč