BRUDER® BRUDER® Přepravník na dřevo s nakladačem 02252

BRUDER® BRUDER® Přepravník na dřevo s nakladačem 02252


MOC
954 Kč
Cena 799 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
155 Kč (16%)
Cena včetně DPH:
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136047

BRUDER® BRUDER® Přepravník na dřevo s nakladačem 02252
Bruder sortiment pro lesnictví se neustále rozšiřuje. Nové lesní traktory v kombinaci s tímto vyvážecím přívěsem vypadají opravdu skvěle. Tento nový funkční přívěs má 4 posuvé sloupky a tažné zařízení pro připojení dalšího přívěsu. Díky kyvadlovým nápravám je pro něj těžký terén v lese hračkou. Model je vybaven otočným nakládacím jeřábem s drapákem pro snadné naložení a složení dřeva. Vůz má instalovaný nakladač s drapákem pro nakládání dřeva, posuvné klanice, kyvné nápravy pro kopírování terénu zejména pro práci v lese. Vůz má na konci další závěsné zařizení pro připojení další vlečky. Součástí vozu je 4 kusy klád. Přívěs má měkké profilované pneumatiky. Vyrobeno jako věrná kopie skutečného přepravníku.

Highlights:

Stavba vozidla:
- snímatelné tažné zařízení vzadu
- nakladač s drapákem
- otočné rameno o 360°
- posuvné klanice, kyvné nápravy

Obsah:
V dodávce jsou zahrnuty klády

Prvky:
- náprava
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02252
• Rozměr: 42,9 x 16,8 x 19,5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® BRUDER® Přepravník na dřevo s nakladačem 02252
954 Kč
799 Kč
Top značky