BRUDER® CAT Pásový bagr 02438

BRUDER® CAT Pásový bagr 02438


1.226 Kč
Cena
1.098 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
128 Kč-10%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A136661

BRUDER® CAT Pásový bagr 02438
U tohoto vozu CAT-pásový bagr se jezdná o vozidlo použitelné na staveniště, je znám všude ve světě, vhodný pro velká staveniště, někdy je možné ho vidět v zemědělství nebo na skládkách, kde ostraňuje odpadky. Bagrovací funkce je věrnou kopií origiálu a dětem se snadno obsluhuje. Novinkou bagrovací funce je při vyprazdňování lžíce, sklápěcí funkce, a tak je možné nakládat i vyžší náklaďáky. Má lehce ovladatelné rameno s velkou lžíci. Žádná práce pro Tebe pak nebude problém. Bagrovací lžíce lze sejmout. Bagr se pohybuje díky pásům. (žádná gumová kola) Aby jezdil bagr na rovných plochách, lze pásy vybavit gumovými prvky. Je možné otevřít kryt motoru.

Stavba vozidla:
- snímatelná lžíce
- kryt motoru lze otevřít

Prvky:
- řetězy (žádná kola)

Pohyblivá funkce:
- bagrovací funkce
- sklápěcí funkce při vyprázdění lžíce
- plně funkční bagr

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02438
• Rozměr: 58 x 20 x 29 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

BRUDER® CAT Pásový bagr 02438
1.226 Kč
1.098 Kč
Top značky