Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BRUDER® Čtyřkolka s řidičem 63000
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Čtyřkolka s řidičem 63000


626 Kč
Cena
521 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
105 Kč-17%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A137175

BRUDER® Čtyřkolka s řidičem 63000
Čtyřkolka spojuje závabu motocyklu a flexibilitu off-roadu. Není divu, že jejich popularita stále roste. Čtyřkolka Bruder má velmi moderní a vysoce kvalitní design řiditelná přední náprava umožňuje složité manévry i v těžkém terénu a přináší tak dokonalou zábavu. Je také ideální jako užitkové vozidlo díky odnímatelnému nostiči zavazadel, takžnému zařízení a držáku nářadí Spolu s postavou působí velmi realisticky. Dokonalý dojem dotváří helma s ochrannou vestou. Sada obsahuje: 2 držáky na nářadí, odnímatelný zadní nosič, odpružená přední i zadní náprava, součástí řidič - obj. č. 60010 - pohyblivé ruce, nohy a hlavu. Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 63000
• Rozměr: 16 x 9.3 x 9.3 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

Top značky