BRUDER® Doplňky - Figurka lesní dělník
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Doplňky - Figurka lesní dělník

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
295 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A137059

BRUDER® Doplňky - Figurka lesní dělník
Figurka lesního dělníka Bruder ze série Bworld. Vhodná ke traktorům, přívěsům a přístrojům v lesnictví. Ideální doplněk pro realistické hraní. Ideální doplněk k lesním strojům a vozidlům, protože je připraven ihned pracovat. Figurka má bezpečnostní helmu. Součástí je motorová pila, přilba a kanystr. Figurka má pohyblivé končetiny a hlavu. Ruce mohou uchopit předměty, nebo se držet strojů a vozidel.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 60030
• Rozměr: 10.7 cm
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.