BRUDER® Doplňky: Ohrada na zvířata hnědá 62604

BRUDER® Doplňky: Ohrada na zvířata hnědá 62604


326 Kč
Cena
259 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
67 Kč-21%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A137147

BRUDER® Doplňky: Ohrada na zvířata hnědá 62604
Ohrada pro zvířata nesmí chybět žádnému malému farmáři. Hodí se ke každé scénce BRUDER. Lze kombinovat s vozidly a figurkami BRUDER. Všechny komponenty ohrady je možné vzájemně zaměňovat a kombinovat. V sadě nechybí ani koryto na krmení zvířat, držák na seno a štítek na označení ohrady. Pořiď si k ohradě další příslušenství BRUDER a užij si tak ještě více zábavy.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 62604
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

BRUDER® Doplňky: Ohrada na zvířata hnědá 62604
326 Kč
259 Kč
Top značky