BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
Získat slevu
00
Std.
00
Min.
00
Sek.
BRUDER® Doplňky: Ohrada pro zvířata 62504

BRUDER® Doplňky: Ohrada pro zvířata 62504

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
354 Kč
301 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 53 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A137122

BRUDER® Doplňky: Ohrada pro zvířata 62504
Pastvinový plot je obohacením pro každou hru s vozidly a postavymi Bruder. Výběh pro koně je skvělým doplňkem stáje, stejně tak je důležitý pro farmu s dobytkem. Tyto prvky mohou být libovolně kombinovány a rozšiřovány o další části jako je např. úkryt pro zvířata. Sada obsahuje jedenáct plotových prvků, vrata, držák na seno, štítek a krmné korýtko. Rozšiřte si Vaše sady. Kombinujte je mezi sebou. Všechny hračky Bruder jsou vyráběné z kvalitních plastů, lze je používat doma i venku.

Další:
- plotové části jsou vyměnitelné a kombinovatelné
- nádobu na seno a jmenovku je možné připevnit na plot
- plot lze propojit
- brána na zavření

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 62504
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Doplňky: Ohrada pro zvířata 62504
354 Kč
301 Kč