BRUDER® Doplňky: Žací lišta CLAAS - přední 02324

BRUDER® Doplňky: Žací lišta CLAAS - přední 02324

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!
335 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136070

BRUDER® Doplňky: Žací lišta CLAAS - přední 02324
Zemědělství se dnes již neobejde bez multifunkčních strojů. Jednou z nejznámnějších firem, které se zabývají jejich výrobou je firma Claas. Dnes patří ke špičkovým výrobcům zemědělských strojů po celém světě Tento model žacího stroje je zapojitelný k traktoru. Žací stroj je vybaven rotující hřídelí, která zajišťuje snadné sekání trávnatých ploch. Sekačka je plně výkyvná a sklopná.

Highlights:

Stavba vozidla:
- funkční žací stroj
- připojení na předek traktoru
- sklopný model

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02324
• Rozměr: 19 x 15.5 x 9 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Doplňky: Žací lišta CLAAS - přední 02324
335 Kč