BRUDER® Dopravní pás 02031

BRUDER® Dopravní pás 02031

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

681 Kč
448 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 233 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135540

BRUDER® Dopravní pás 02031
Pásový dopravník je určen k transportu sypkého materiálu. Pomocí bočního kolečka nastavujete potřebnou výšku dopravníku a kličkou uvedete do pohybu dopravní pás. Aby stavitelé a zemědělci měli těžkou práci snadnější přichází BRUDER s moderním dopravním pásem. Ovládání stroje se uskutečňuje ručně - kličkou, pás je dle Vašeho přání možné nastavit. Transport je rychlý a jednoduchý. Pásový dopravník lze zapřáhnout za nákladní vozy vybavené závěsným zařízením. Pás se nechá kombinovat nejen s nákladními vozy, ale též s traktory.

Highlights:

Stavba vozidla:
- sklopný pás

Prvky:
- nastavení výšky pásu

Další:
- Ovládání stroje se uskutečňuje ručně - kličkou
- realistický gumový pás

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02031
• Rozměr: 54,3 x 13,3 x 31 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Dopravní pás 02031
681 Kč
448 Kč