Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BRUDER® Dřevařský set s figurkou 62650
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Dřevařský set s figurkou 62650


599 Kč
Cena
566 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A137158

BRUDER® Dřevařský set s figurkou 62650
Tato sada potěší každého malého dřevorubce. Celý proces pokácení dříví se stává zajímavou hrou. Z velkých částí stromů nařežou menší kusy pomocí motorové pily. Tyto kusy jsou pak dále zpracovány štípačkou na dřevo. Ta velice usnadní práci při zpraconání dřeva. Nesmíme zapomenout na ruční pilu, která se vždy hodí. Pracovníci si někdy pomáhají i sekerou, která je v sadě také obsažena. Bezpečnost při práci je také velice důležitá! Proto je postava vybavena ochannou vestou a přilbou s hledím. Pracovní přístroje může figurka snadno držet.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 62650
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

Top značky