BRUDER® Fendt Farmer 209 S s přívěsem a bočnicemi 02104

BRUDER® Fendt Farmer 209 S s přívěsem a bočnicemi 02104


735 Kč
Cena
607 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
128 Kč-17%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A135783

BRUDER® Fendt Farmer 209 S s přívěsem a bočnicemi 02104
Tento traktor má širokou škálu využití, především se uplatní jako nepostradatelný pomocník na zahradě a na poli. Traktor je oproti dalším modelům z řady Fendt menší, ale přesto je kombinovatelný s návěsy z Profi série. Je zhotoven na základě originálního modelu Fendt, se všemi detaily i moderním tmavě zeleným designem, typickým právě pro modely Fendt. Zajisté si jej Vaše děti oblíbí a stanou se zárukou zábavy. Traktor je vybaven mimo jiné pevnými profilovými pneumatikami pro náročnější terénní podmínky a také upínacím zařízením pro namontování čelního nakladače Jako kompletní model (včetně čelního nakladače) jej najdeme pod číslem 02101. Tento traktor je nejen oblíbeným, ale také cenově přijatelným ve své kategorii. Návěs je taktéž menší, ale velmi dobře pohyblivý a ovladatelný, se sklápěcí opěrnou nohou pro dokonalou stabilitu celého kompletu.

Highlights:

Prvky:
- přední a zadní závěsné zařízení
- pneumatiky s profily

Pohyblivá funkce:
- řízení skrz traktorovou střechu (přídavné)

součástí balení je sklápěcí přívěs, číslo výrobku 02019
- snímatelné tažné zařízení vzadu
- sklápěcí funkce
- sklopné božnice
- podstavná noha
- náprava
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02104
• Rozměr: 56 x 13 x 15 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

BRUDER® Fendt Farmer 209 S s přívěsem a bočnicemi 02104
735 Kč
607 Kč
Top značky