Sleva na hračky ➽ 10%
Sleva na hračky ➽ 10%
Kód kupónu
4SPIE6174
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRUDER® Fliegl Vyklápěcí přívěs 02203

BRUDER® Fliegl Vyklápěcí přívěs 02203

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
708 Kč
658 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135918

BRUDER® Fliegl Vyklápěcí přívěs 02203
Fliegl Vyklápěcí přívěs od BRUDER, lze snadno sklopit do všech tří stran. FLIEGL sklápěcí vůz je jediná hračka svého druhu s sortimentu Bruder. Nikdy předtím nebylo možné aby děti měly tak komplexní kontrolu nad přívěsem a který lze tak snadno sklopit do všech tří stran. Naším cílem bylo kombinovat realistické funkce přívěsu s výjimečným užitkem. Přední část přívěsu má posuvné ovládání pro inovativní sklápěcí jednotku. Máte-li ovládací páčku posunutu do leva, lze vyklápět vlevo, je-li napravo vyklápíte vpravo. Přesunete-li páku do středu, pak může být přívěs sklopen pouze dozadu. I bočnice vozu lze otevírat několika způsoby. S připojenou vrchní části lze bočnice otevřít nahoru.Pokud vrchní část sejmete, mohou být bočnice otevřeny dolu. Pokud vrchní část sejmete, mohou být bočnice otevřeny dolu. Zadní tažné zařízení pro spoustu zábavy při hraní. Na každé výklopné straně se nachází páčka. Snadným pohybem můžete vysypat náklad. Snadná manipulace. A to není vše: Stěny lze sejmout. Lze kombinovat se všemi traktory Profi série.

Highlights:

Stavba vozidla:
- snímatelná stěna valníku
- tažné zařízení
- pohyblivá oj
- sklápění do tří stran

Prvky:
- pneumatiky s profily

Pohyblivá funkce:
- stěny lze otevřít a zavřít

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02203
• Rozměr: 47,9 x 18,1 x 18,9 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Fliegl Vyklápěcí přívěs 02203
708 Kč
658 Kč