Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BRUDER® Land Rover 02594
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Land Rover 025941.445 Kč
Cena
1.074 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
371 Kč-26%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A136811

BRUDER® Land Rover 02594
Zimní sport znamená pro mnohé odpočinek od denního stresu, čerstvý horský vzduch a fantastické panorama s výhledem na lesní krajinu pokrytou sněhem. Z těchto regionů jsou známé také sněžné skútry, které dokáží jezdit po svazích rychleji a bezpečněji než co ostatní. Sněžný skútr od Bruder se hodí jak ke sportovní vyjížďkám, tak také k zásahům na sjezdovkách. řidič je samozřejmě vybaven ochranným oblečením pro rychlou jízdu a má ochrannou helmu a rukavice. Odpružené vozidlo s elastomerovým řetězem nabízí v kombinaci se zavěšeným předním odpružení lyží skvělé jízdní vlastnosti ve složitém terénu. Sedátko skútru je koncipováno pro dva jezdce, čímž je možné vzít kdykoli spolujezdce. Ideálním doplňkem je tady např. lyžař (výrobek č. 60040) nebo snowbordistka (výrobek č. 60420) z širokého zimního sortimentu Bruder. Aby byl při všech povětrnostních podmínkách dosažen cíl, je Land Rover Defender Station výkonný tažný stroj. Ten kombinuje fascinující terénní kvality s nadčasovým designem Land Roveru. Rover má otvírací kapotu, otevírací dveře, zatáčení pomocí volantu + prodloužený volant součástí, obě nápravy odružené pro zvládnutí opravdu těžkého terénu. Je osazen závěsným zařízením na tažení přívěsů. Zatáčení předních kol pomocí prodlouženého volantu přes střechu. Pro převoz skútru slouží přívěs v moderním designu, který disponuje sklápěcí rampou a vepředu a vzadu podpěrnýma nohama. Čtyři dodávané podložné klíny se dají dát na různá místa na platformu pro upevnění skútru.

Kabina:
- okna z průhledného a vysoce kvalitního plastu

Stavba vozidla:
- náhradní kolo v zadních dveřích
- vyjmutelné sedátko
- otevírací kapota motoru
- možnost prohlédnout si motor

Prvky:
- odpružené obě nápravy
- snímatelné tažné zařízení

Včetně sněžného skútru s řidičem a vybavením, výrobek č. 63101:
- dvě místa na sednutí pro figurky bworld
- 2 extra držáky pro nářadí apod.
- snímatelná tažné zařízení
- odnímatelný nosič pro vzití kufru s nářadím
- s řidičem, helmou a rukavicemi
- zcela odpružené vozidlo s gumovým řetězem
- odpružená přední náprava s kyvadlovou funkcí a pohyblivými lyžemi

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02594
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

Top značky