BRUDER® LEMKEN Solitair 9 Secí stroj 02026
Momentálně vyprodáno

BRUDER® LEMKEN Solitair 9 Secí stroj 02026

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
1.090 Kč
748 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 342 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135532

BRUDER® LEMKEN Solitair 9 Secí stroj 02026
LEMKEN Solitair 9 Secí stroj nabízí zákazníkům program, který je velice důležitý při setí. Je vybaven zásobníkem na osivo, který je možné snadno naplnit a zase vyprázdnit Zásobník má pro vyprazdňování zarážku Ramena secího stroje je možné při převozu sklopit do transportní polohy. V zadní části jsou umístěny schody, které umožňují přístup k zásobníku na osivo Tento secí stroj je vybaven pevnými profilovými pneumatikami pro náročnější terénní podmínky. Stroj je atraktivním modelem, který je věrným zpodobněním originálního stroje Lemken. Je možné jej kombinovat nejen se všemi traktory z řady Profi série, ale též s Unimogy Mercedes Benz.

Highlights:

Stavba vozidla:
- tažné zařízení
- pohyblivé části ramene
- zásobník lze vyprázdnit
- flexibilní hadicové prvky
- sklopné schůdky
- realistický stroj na osivo
- zásobník k otevření

Prvky:
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02026
• Rozměr: 43,5 x 32 x 15 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.