Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BRUDER® Linde Vysokozdvižný vozík H30D
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Linde Vysokozdvižný vozík H30D


435 Kč
Cena
375 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
60 Kč-14%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A136780

BRUDER® Linde Vysokozdvižný vozík H30D
Tento model vysokozdvižného vozíku má působivý design a proto se stal atraktivním modelem nejen pro děti. Je to stroj, který jezdí na naftu, nebo plyn. Tento model je vyroben v designu Porsche. Vozík je vybaven zvedacími sloupky, na střeše se nachází tlačítko ke zdvihání palet; celý vozík lze tedy ovládat jednoduše jednou rukou. Celé balení obsahuje vedle vozíku také set dvou palet. Nastavitelné a odnímatelné vidlice je součástí balení. • Dodávka obsahuje 2 palety Modelu nechybí ani odolné profilové pneumatiky, které jsou vhodné pro každý terén. Díky tažnému zařízení je možné kombinovat s výrobkem číslo: 02244 a 02027. Lze kombinovat s výrobkem č. 02008

Stavba vozidla:
- tažné zařízení
- dvojitá vidlice
- náklapěcí zvedák

Prvky:
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02511
• Rozměr: 29 x 9.2 x 22 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

Top značky