Slavíme narozeniny
Slavíme narozeniny
Sleva
až 1.400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRUDER® Manitou Manipulátor MRT 2150 s doplňky 02129
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Manitou Manipulátor MRT 2150 s doplňky 02129

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.635 Kč
999 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 636 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135881

BRUDER® Manitou Manipulátor MRT 2150 s doplňky 02129
Teleskopický nakladač Manitou MRT 2150 s příslušenstvím je datailně propracovaný model mašiny na stavbu s mnoha funkcemi. BRUDER model je vyroben dle originálu a nabízí spoustu funkcí. Nakladač má výsuvné a výškově nastavitelné teleskopické rameno a také nastavitelnou a odnímatelnou lžíci. Na rameno lze lžíce nasunout a zase sundat a propojit tento model s dalšími BRUDER doplňky. Má prosklenou otočnou kabinu o 360°, aby mohl dobře rozložit materiál. Stejně jako u skutečného manipulátoru, je stabilita vozu zajištěna čtyřmi teleskopickými podpěrami. Zvláštnost je ovládání všech 4 kol. Otevírací boční dveře, lze zvednout kapotu a nahlédnout na blok motoru Nechybí měkké profilové pneumatiky a odnímatelné tažné zařízení. Součástí příslušenství je paleta a dva druhy naládacích vidlí. Tento model je ozdobou každého pokojíčku s dostatečnými hracími funkcemi.

Highlights:

Kabina:
- otočná o 360°
- dveře k otevření

Stavba vozidla:
- výškově nastavitelné teleskopické rameno
- podpěrky
- možnost sejmout lžíci a vyměnit ji za jiný prvek
- otevírací kapota motoru
- nastavitelný držák lžíce

Obsah:
- dva druhy nakládacích vidlí

Prvky:
- snímatelné tažné zařízení
- profil pneumatik

Další:
- paleta

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02129
• Rozměr: 52,7 x 16,8 x 20 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder
Tento výrobek byl jmenován výrobkem roku 2013

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.