BRUDER® MB Arocs Mercedes Benz zimní údržba 02572
Momentálně vyprodáno

BRUDER® MB Arocs Mercedes Benz zimní údržba 02572

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
899 Kč
658 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 241 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136790

BRUDER® MB Arocs Mercedes Benz zimní údržba 02572
Mercedes Unimog pro zimní práce s radlicí - sypač. Auto proti přívalům sněhu v zimě pro silniční služby. Víko deklu lze otevřít, naplnit a znovu zavřít na závoru. Sypací část je plně funkční. Traktoru nechybí ani odolné profilové pneumatiky, které jsou vhodné pro každý terén. Vhodným doplňkem pro toto auto je Maják se světlem plus siréna BRUDER, číslo výrobku- 02801 (lze dokoupit samostatně)

Pohyblivá funkce:


Stavba vozidla:
- lze naplnit silo

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02572
• Rozměr: 47 x 16 x 19.5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.