BRUDER® Mercedes Benz Sprinter DHL s paletovým vozíkem 02534

BRUDER® Mercedes Benz Sprinter DHL s paletovým vozíkem 02534


  • BRUDER® Mercedes Benz Sprinter Odtah 02535
  • BRUDER® Mercedes Benz Sprinter přeprava zvířat s koněm 02533

Cena
899 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A136786

BRUDER® Mercedes Benz Sprinter DHL s paletovým vozíkem 02534
Tento model vozu Mercedes Benz Sprinter patří k nejúspěšnějším modelům ve své kategorii, konkrétně kategorii dodávkových vozů. Univerzální model, který otevírá spoustu možností hraní v různých směrech. Tento vůz můžete vidět třeba v zemědělství, zahradnictví, stavebním průmyslu. Kdo by nepoznal žluté auto s červeným popisem DHL. Tyto vozy dělají silnice barevnější a jejich značka je nepřehlédnutelná. Nákladní prostor má otevíratelné boční a zadní dveře, které se otevírají do dvou stran. Díky dveřím na straně je možné vložit nebo vyjmout malé balíčky pro převoz. Na střeše jsou dvě průhledná střešní okna. Kabina má otevíratelné dveře. Součástí je paletový vozík + 2 palety pro nakládku zboží.

Vůz:
dveře ze strany
- dveře lze otevřít

Stavba vozidla:
- zadní dveře otevíratelné, křídlově
doplňky

- sklopné schůdky

Prvky:

- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02534
• Rozměr: 45.5 x 17 x 22 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

BRUDER® Mercedes Benz Sprinter DHL s paletovým vozíkem 02534
899 Kč
Top značky