BRUDER® Mercedes Benz Sprinter přeprava zvířat s koněm 02533
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Mercedes Benz Sprinter přeprava zvířat s koněm 02533

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.172 Kč
923 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 249 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136785

BRUDER® Mercedes Benz Sprinter přeprava zvířat s koněm 02533
Tento model vozu Mercedes Benz Sprinter patří k nejúspěšnějším modelům ve své kategorii, konkrétně kategorii dodávkových vozů. Univerzální model, který otevírá spoustu možností hraní v různých směrech. Tento vůz můžete vidět třeba v zemědělství, zahradnictví, stavebním průmyslu, také někdy jako součást policejních vozidel, hasičských vozidel a dalších. Transportér je plně uzpůsobený pro bezpečnou přepravu zvířat Uvnitř je vůz oddělen mřížkou a koně zde mají k dispozici krmné žlaby. Zadní dveře vozu slouží jakožto rampa pro zvířata. Včetně tohoto modelu prodáváme jednoho koně. Další koně je možné doobjednat pod číslem 02306. Celkem se do vozu vejdou max. 2 koně. Transportér má moderní design s potiskem. Je vhodný pro hraní uvnitř i venku, vyrobený z kvalitního plastu. Ideální je kombinace BRUDER čístlo výrobku: 02028.

Vůz:
dveře ze strany
- dveře lze otevřít

Stavba vozidla:
- sklopné schůdky

Prvky:
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02533
• Rozměr: 45.5 x 17 x 22 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.