BRUDER® Nakladač CATERPILLAR 02441

BRUDER® Nakladač CATERPILLAR 02441

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

393 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136663

BRUDER® Nakladač CATERPILLAR 02441
Dobře použitelný, ovladatelný, mnohostraně použitelný nakládač, který je používán ve stavebnictví, v kamenolomech, v zemědělství a lesnictví. BRUDER jako vlastník mezinárodní licence CATERPILLAR vyrabí modely vozidel z umělé hmoty. Vyrábí modely těchto vozidel na jejich originální bázi a to v měřírku 1:16. Pro Bruder je typické vozidla také realisticky používat ke hraní, tudíž disponují spoustou funkcí, jako jsou například sklápěcí funke, snímatelný nakládač. BRUDER Nakládač-doplněk s číslem 02008 pasuje ideálně k modelům bruder. Nakládač se řadí do série"malých vozidel". Tyto hračky BURDER jsou u dětí velmi oblíbená a to nejen díky svému vybavení, ale též cenové dostupnosti.

Stavba vozidla:
- snímatelná lžíce
- sklápěcí a snímatelná lžíce
- lze přestavět stroj na manipulaci s paletami

Prvky:
- kloub

Pohyblivá funkce:
- plná ovládací funkce

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02441
• Rozměr: 33,5 x 11,7 x 16,4 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Nakladač CATERPILLAR 02441
393 Kč