BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
Získat slevu
00
Std.
00
Min.
00
Sek.
BRUDER® Pöttinger secí stroj Vitasem 02347

BRUDER® Pöttinger secí stroj Vitasem 02347

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
954 Kč
723 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 231 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136206

BRUDER® Pöttinger secí stroj Vitasem 02347
Zemědělský plastový pracovní stroj na sečení na pole - model Pottinger Vitasem 302ADD od Bruderu se stane nezbytným pomocníkem každého malého zemědělce. Všechny modely Bruder jsou propracované do posledních detailů a tento není výjimkou, samozřejmě také obsahuje spoustu zajímavých funkčních prvků. Hračka z vysoce kvalitního, pružného plastu s lesklým povrchem. Skvělý secí stroj lze snadno transportovat. Model Bruder 2347 je kompatibilní s traktory Bruder série Super Pro

Stavba vozidla:
- zásobník lze vyprázdnit
- sklopné schůdky
- realistický stroj
- zásobník k otevření

Prvky:
- otočné válce
- 8 setrvačníků

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02347
• Rozměr: 20 x 20 x 12,5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Pöttinger secí stroj Vitasem 02347
954 Kč
723 Kč