BRUDER® Přepravník na koně 02028

BRUDER® Přepravník na koně 02028


681 Kč
Cena
606 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
75 Kč-11%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A135534

BRUDER® Přepravník na koně 02028
Přepravník na koně, který se vždy hodí. K převozu zvířat na soutěže nebo ke zvěrolékaři. S novým přepravníkem na koně od BRUDER bude přeprava Vašeho koníka hračkou. Když je kůň doprovázen do vozíku, ten co ho vede může v klidu vystoupit dveřmi na straně. V balení najdete BRUDER koně v měřítku 1:16. Další koně je možné doobjednat zvlášt pod číslem 02306. Skvěle se hodí k Jeepu Bruder 2520, ale lze připojit také k traktorům a vozidlům Unimog.

Highlights:

Vůz:
dveře ze strany

Stavba vozidla:
- sklopná rampa
- podpěrná noha

součástí balení je kůň (3 barevný sortiment)

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02028
• Rozměr: 34 x 14 x 18,5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

BRUDER® Přepravník na koně 02028
681 Kč
606 Kč
Top značky