Poslední šance
Poslední šance
10% sleva
ED8589
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRUDER® Přepravník na koně 02028

BRUDER® Přepravník na koně 02028

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

681 Kč
458 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 223 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135534

BRUDER® Přepravník na koně 02028
Přepravník na koně, který se vždy hodí. K převozu zvířat na soutěže nebo ke zvěrolékaři. S novým přepravníkem na koně od BRUDER bude přeprava Vašeho koníka hračkou. Když je kůň doprovázen do vozíku, ten co ho vede může v klidu vystoupit dveřmi na straně. V balení najdete BRUDER koně v měřítku 1:16. Další koně je možné doobjednat zvlášt pod číslem 02306. Skvěle se hodí k Jeepu Bruder 2520, ale lze připojit také k traktorům a vozidlům Unimog.

Highlights:

Vůz:
dveře ze strany

Stavba vozidla:
- sklopná rampa
- podpěrná noha

součástí balení je kůň (3 barevný sortiment)

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02028
• Rozměr: 34 x 14 x 18,5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Příslušenství

Cena
163 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Přepravník na koně 02028
681 Kč
458 Kč