BRUDER® Roadmax Nákladní vůz

BRUDER® Roadmax Nákladní vůz

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 11 kusy k dispozici!

817 Kč
570 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 247 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A137192

BRUDER® Roadmax Nákladní vůz
Plně funkční hračka Bruder Roadmax nákladní vůz s možností nakládání a vykládání pomocí sklápěcí korby, která je navíc otáčecí v horizontální ose - do stran, má ještě výklopnou kabinu. Kabina je transparentní. Sklápěcí část lze vyklopit do dvou stran a měkká kola, která šetří nábytek i podlahu.

Vůz:
- otevírací kabina, transparentní

Stavba vozidla:
- sklápěcí korba do dvou stran

Prvky:
- měkká kola

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 20000
• Rozměr: 36.5 x 17.5 x 19.5 cm
• Věk: od 2 let.

Pozor!
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 2 let

- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Roadmax Nákladní vůz
817 Kč
570 Kč