BRUDER® Roadmax Schaufelbagger Bagr

BRUDER® Roadmax Schaufelbagger Bagr


  • BRUDER® Roadmax ROADMAX Traktor s vlečkou

817 Kč
Cena
533 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
284 Kč-35%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A137207

EAN: 4001702200503

BRUDER® Roadmax Schaufelbagger Bagr
Nákladní autobagr je plně funkční hračka ze série ROADMMAX s možností bagrování i pod úrovní terénu a ten pak upravit radlicí, má výklopnou kabinou. Kabina je transparentní. Bagrovací rameno je plně funkční. Bagrovací lžíce je také pohyblivá. Tato série díky své robustnosti a „nezničitelnosti“ je určena pro menší děti, pro které je tudíž bezpečnější. Bagru nechybí ani odolné profilové pneumatiky, které jsou vhodné pro každý terén.

Vůz:
- otevírací kabina, transparentní

Stavba vozidla:
- výškově nastavitelný pluh
Prvky:
- měkká kola

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 20050
• Rozměr: 38.3 x 17 x 19.8 cm
• Věk: od 2 let.

Pozor!
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 2 let

- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


Naše nejprodávanější

BRUDER® Roadmax Schaufelbagger Bagr
817 Kč
533 Kč