BRUDER® Roadmax Vlečka

BRUDER® Roadmax VlečkaCena
658 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A137237

BRUDER® Roadmax Vlečka
Tento sklápěcí valník je plně funkční hračka s možností připojení k traktorům BRUDER série. Zadní strana valníku lze otevřít. Pro dokonalou stabilitu celého vozu je určena sklápěcí opěrná noha. Lze jej kombinovat s ROADMAX traktorem s nakladačem, číslo výrobku: 20102 (Není součástí dodávky.)

Vůz:
- zadní strana lze otevřít

Stavba vozidla:
- podpěrná noha


Prvky:
- měkká kola

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 20110
• Rozměr: 34 x 17 x 17 cm
• Věk: od 2 let.

Pozor!
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 2 let

- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Roadmax Vlečka
658 Kč
Top značky